Bakanlık Anestezi Teknisyenini Arayarak Koca'nın Selamını İletti!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde Corona Virüsü yenen Anestezi Teknisyeni Abdullah Yenice Sağlık Bakanlığı tarafından arandı.

Bakanlık Anestezi Teknisyenini Arayarak Koca'nın Selamını İletti!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde Corona Virüsü yenen Anestezi Teknisyeni Abdullah Yenice Sağlık Bakanlığı tarafından arandı.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın talimatıyla aranan 22 yaşındaki Anestezi Teknisyeni Yenice’ye şifa dileyerek Bakan Koca’nın selamı iletildi.

Hastanede yoğun bakım hastasına yaptığı müdahalede Corona Virüs’e yakalandığını belirten Yenice, özel durumundan bahsederek Zonguldak’ta 3 Corona Virüs vakasından biri olduğunu belirtti. Hem pozitif vaka olduğunu hem antikor üreten 3 hastadan biri olduğunu ifade eden Yenice, son yaptırdığı testte negatif çıktığı takdirde plazma bağışı yapacağını belirtti.

Sağlık Bakanlığı tarafından aranan Corona Virüsü yenen sağlıkçı Yenice “Sağlık Bakanlığı tarafından arandım, Bakan Fahrettin Koca’nın selamını söylediler. Bakanlık ‘Corona virüs sürecinde sahada bizzat çalıştığın için teşekkürlerimi sunuyorum tüm sağlıkçılara camiamız olarak minnettarız, emeklerinizi ve fedakarlıklarınızı unutmayacağız” dedi. Ben de kendilerine ‘Allah sizden, devletimizden doktor, hemşire tüm sağlık personellerimizden razı olsun sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bir an önce sahaya dönmek, çalışmak istiyorum. Biz Türk Milletiyiz, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz her an zafer bizlere yakındır, bunun için biraz olsun faydam olması için elimden ne geliyorsa yapacağım’ dedim.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 22:56

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER