Ankara Şehir Hastanesinin Acı Kaybı: Korona Nedeniyle Taki TÜRKYILMAZ Hayatını Kaybetti!

Koronavirüs sağlık çalışanlarını aramızdan almaya bir bir devam ederken bu kez acı haber Ankara Şehir Hastanesinde geldi. Ankara Şehir Hastanesinde eczacılık hizmetlerinin başarıyla yürüten Eczacı Taki TÜRKYILMAZ, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Sağlık 05.09.2020, 19:21 05.09.2020, 19:30 Güler Sağlam
Ankara Şehir Hastanesinin Acı Kaybı: Korona Nedeniyle Taki TÜRKYILMAZ Hayatını Kaybetti!

Ankara Şehir Hastanesi, Eczacılık görevi yapan Ecz. Taki TÜRKYILMAZ'ın korona virüsü nedeniyle vefat ettiğini duyurdu.

''Ülkemizdeki sağlık hizmetlerine uzun yıllar eczacılık alanında hizmet veren, Ankara Şehir Hastanemizde eczacılık hizmetlerinin başarıyla yürütülmesinde büyük payı olan Değerli Eczacımız Taki TÜRKYILMAZ'ı Covid-19 nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Pandemi süresince hastanemizdeki eczacılık hizmetlerinde özveriyle görev alan, mesleğinin getirdiği yüksek bilinç ile milletimizin sağlığına kavuşması için canla başla çalışan çalışma arkadaşımız, aynı zamanda Kadın Doğum Hastanemizde görev yapan Doç. Dr. Esengül Türkyılmaz'ın da babası olan Ecz. Taki Türkyılmaz, ne yazık ki, hep beraber aylardır fedakarca mücadele ettiğimiz Covid-19 hastalığına yenik düştü.

Pandemiyle mücadele ederken aramızdan ayrılan sağlık çalışanları arasında kahramanca yerini alan kıymetli arkadaşımız Ecz. Taki TÜRKYILMAZ'ı asla unutmayacağız, minnettarız. Çalışma arkadaşımıza Allah'tan rahmet, Ankara Şehir Hastanesi Ailemize, tüm sağlık camiasına ve kederli ailesine, sevenlerine baş sağlığı dileriz.''

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?