Ankara Şehir Hastanesinin Acı Kaybı: Korona Nedeniyle Taki TÜRKYILMAZ Hayatını Kaybetti!

Koronavirüs sağlık çalışanlarını aramızdan almaya bir bir devam ederken bu kez acı haber Ankara Şehir Hastanesinde geldi. Ankara Şehir Hastanesinde eczacılık hizmetlerinin başarıyla yürüten Eczacı Taki TÜRKYILMAZ, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Ankara Şehir Hastanesinin Acı Kaybı: Korona Nedeniyle Taki TÜRKYILMAZ Hayatını Kaybetti!
banner71

Ankara Şehir Hastanesi, Eczacılık görevi yapan Ecz. Taki TÜRKYILMAZ'ın korona virüsü nedeniyle vefat ettiğini duyurdu.

TIKLAYIN

''Ülkemizdeki sağlık hizmetlerine uzun yıllar eczacılık alanında hizmet veren, Ankara Şehir Hastanemizde eczacılık hizmetlerinin başarıyla yürütülmesinde büyük payı olan Değerli Eczacımız Taki TÜRKYILMAZ'ı Covid-19 nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Pandemi süresince hastanemizdeki eczacılık hizmetlerinde özveriyle görev alan, mesleğinin getirdiği yüksek bilinç ile milletimizin sağlığına kavuşması için canla başla çalışan çalışma arkadaşımız, aynı zamanda Kadın Doğum Hastanemizde görev yapan Doç. Dr. Esengül Türkyılmaz'ın da babası olan Ecz. Taki Türkyılmaz, ne yazık ki, hep beraber aylardır fedakarca mücadele ettiğimiz Covid-19 hastalığına yenik düştü.

Pandemiyle mücadele ederken aramızdan ayrılan sağlık çalışanları arasında kahramanca yerini alan kıymetli arkadaşımız Ecz. Taki TÜRKYILMAZ'ı asla unutmayacağız, minnettarız. Çalışma arkadaşımıza Allah'tan rahmet, Ankara Şehir Hastanesi Ailemize, tüm sağlık camiasına ve kederli ailesine, sevenlerine baş sağlığı dileriz.''

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER