Ankara Numune Hastanesi Doktoru Refika Ferda Artuz Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Ankara Numune Hastanesi Cildiye servisi klinik şeflerinden olan değerli hocamız Refika Ferda Artuz'u covid 19 sebebiyle kaybettik. Ruhu şad olsun, sevenlerinin başı sağolsun.

Sağlık 27.04.2020, 02:02 27.04.2020, 15:29
Ankara Numune Hastanesi Doktoru Refika Ferda Artuz Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Ankara Numune Hastanesi, Cildiye Servisi Klinik Şeflerinden, Değerli Hocamız Prof. Dr. Refika Ferda ARTUZ, Covit - 19 Korona Virüs Nedeniyle Hakkın Rahmetine Kavuştu.

TIKLAYIN

Korona virüs, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Özellikle sağlıkçıları yakından tehdit eden virüs, bir doktorun daha ölümüne neden oldu. 

Çorum'da Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde de bir dönem görev yapan Prof. Dr. Refika Ferda Artüz yeni tip Koronavirüs nedeniyle Ankara'da yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. Refika Ferda Artüz,  Ankara Numune Hastanesi’nde Cildiye Klinik Şefi olarak görev yapıyordu. Hastanede Artuz dışında 600 sağlıkçının daha korona virüs testinin pozitif çıktığı biliniyor. 

Yorumlar (2)
levent şirvan 7 ay önce
Araştırmadan sallamayın. Rahmetli beyin tümörü nedeniyle yoğun bakımdaydı. Bu nedenle vefat etti.
Editör 7 ay önce
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Twitter hesabından Dr.Refika Ferda Artüz'ün koronavirüsten hayatını kaybettiğini söylese de Dr.Artüz'ün kanser olduğu ve koronavirüs hastalarıyla teması olduğu biliniyor.
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?