Anestezi Teknikerinin Ölümünde Şok Detay!

Ankara'da yasak aşk yaşadığı doktorun evinde cenazesi bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın ölümünde şok detay ortaya çıktı. Ayşe’nin arkadaşı T., kan donduran iddiada bulundu ve Ayşe ölmeden önce doktor Ö.T.’nin kendisini propofole alıştırdığını anlatarak, ayrılmam durumunda Ö.T. tarafından dolaylı olarak tehdit edildiğini anlatmıştı dedi.

Sağlık 08.09.2019, 16:20 10.09.2019, 09:14
Anestezi Teknikerinin Ölümünde Şok Detay!

29 Temmuz günü cenazesi bulunan Ankara’da özel bir hastanede anestezi teknikeri olan Ayşe Karaman’ın yasak aşk yaşadığı erkek arkadaşı doktor Ö.T. tutuklanmıştı. Milliyet gazetesinde yer alan haberine göre; tanık olarak ifadesi alınan Ayşe Karaman'ın arkadaşı T.,  arkadaşının kendisine Ö.T.'den bunaldığını söylediğini iddia ederek, Ö.T.’nin kendisini propofole alıştırdığını anlatarak, ayrılmam durumunda Ö.T. tarafından dolaylı olarak tehdit edildiğini anlatmıştı şeklinde verdiği ifade ortaya çıktı. 

ÖLÜME İLİŞKİN KESİN SONUCA ULAŞILAMADI

TIKLAYIN

Otopsi için alınan örneklerde, ölüme sebebiyet veren propofol ilacı bulunduğu tespit edilmesine rağmen, Ankara Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemede ise Anestezi Teknikeri Karaman'ın ölüm nedenine ilişkin kesin bir sonuca varılamadığı öğrenildi. Kesin sonuca ulaşılamaması nedeniyle, örneklerin yeniden incelenmek üzere bu sefer İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği belirtilirken, Karaman’ın eski sevgilisi doktorÖ.T.'nin tutukluluğuna yönelik yaptığı itiraz mahkeme tarafından reddedilerek tutukluluk halinin devamına karar verildiği öğrenildi.

Ayşe Karaman’ın cenazesinin bulunduğu 29 Temmuz günü, savcılık tarafından olay yerinde inceleme yapılmış, yapılan incelemede Ayşe Karaman'ın yatağının başucundaki komodinin üzerinde kullanılmış enjektör, propofol ilacı ve propofol ampul bulunmuştu. Tutuklanan eski sevgili doktor Ö.T. ise savcılığa verdiği ifade de, Ayşe’ye Propofol ilacını ben vermedim. Ayrıca Ayşe’nin ne kadar propofol yaptığını görmedim, intihar etmesini gerektiren bir durum yoktu, ölümün doz aşımından dolayı kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-7
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?