Acil Tıp Teknisyeni Cemal Orçan koronavirüsten hayatını kaybetti! (2)

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir hastanesi Yörük elim Ek Hizmet binası acil servisinde Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışırken koronavirüse yakalanarak tedavi altına alınan Cemal Orçan hayatını kaybetti. Orçan2ın cenazesi defnedildi.

Acil Tıp Teknisyeni Cemal Orçan koronavirüsten hayatını kaybetti! (2)
banner71

Cemal Orçan izinlerini dahi kullanmadan görevine devam ettiği öğrenilirken, verdiği mücadelede korona virüsüne yakalanan ve tedavi altına alınan Cemal Orçan, büyük bir direnç göstersede yaşam mücadelesini kaybetti.

Bugün saat 11'de son yolculuğuna uğurlanan Sağlık çalışanı Cemal Orçan, ailesi ve meslektaşları tarafından gözyaşlarıyla uğurlandı. 

TIKLAYIN

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir hastanesi Yörük elim Ek Hizmet binası acil servisinde Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışırken koronavirüse yakalanarak tedavi altına alınan Cemal Orçan hayatını kaybetti.

Acil Tıp Teknisyeni Cemal Orçan'ın bir süre önce Covid 19 testi pozitif çıkmış ve tedavi altına alınmıştı. Durumu ağırlaşarak yoğun bakıma alınan Cemal Orçan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

saglikpersonelihaber.net olarak merhum sağlık çalışanı Cemal Orçan'a Allah'ten rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSTATİSTİKÇİ
İSTATİSTİKÇİ - 1 ay Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN

Saglik
Saglik - 1 ay Önce

Allah rahmet eylesin dr olsa bakan bey bisiler söylerdi ama sıradan bi yardımcı saglik personeli olunca adını duymak zor....

muammer
muammer - 1 ay Önce

Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin

Ankara'dan
Ankara'dan - 1 ay Önce

Rabbim rahmet eylesin. Yakınlarına ve sağlık camiamıza sabır versin.Görev şehidi olarak kabul edilmesi temennisiyle. Cenaze namazında maske kullanımı neredeyse yok; acaba eski bir fotoğraf mı kullanıldı? Lütfen hafife almayalım

SIRADAKİ HABER