ABD CNN Cerrahpaşa Yoğun Bakım Servisine Hayran Kaldı!

ABD merkezli CNN televizyonu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi'ne girerek buradaki yoğun bakım doktorları ve hemşireleriyle konuştu

Sağlık 23.04.2020, 18:11

ABD merkezli CNN televizyonu, İstanbul Üniveristesi Cerrahpaşa Hastanesi'ne girerek buradaki görevli yoğun bakım doktorları ve hemşireleriyle konuştu.

TIKLAYIN

30 yılı aşkın yoğun bakım bölümünde görevli olan Doktor Yalım Dikmen, "Bir puzzle ile uğraşıyoruz ve doğru parçayı bulmak için uğraşıyoruz" dedi. Haberde Türkiye'deki hastane ve ekipmanların Avrupa ve ABD'dekine kıyasla daha çok olduğu ve bunların sorunsuz kullanıldığı vurgulandı.

ABD merkezli medya kuruluşu CNN, İstanbul’un ve hatta belki Türkiye’nin en hareketli yoğun bakım ünitesine girerek yaşananalrı anbean kaydetti… İstanbul Üniveristesi’ne bağlı Cerrahpaşa’daki yoğun bakım bölümüne giren CNN muhabiri, burada görevli sağlık personeliyle konuştu.CNN’e konuşan deneyimli doktor Yalım Dikmen’in görüşlerine yer verilen haberde, “Kendisi 30 yılı aşkın bir süredir yoğum bakım bölümünde görevli ama kariyeri boyunca hiç böyle bir şey görmedi” yorumu yapıldı.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?