13 Gündür Yaşam Savaşı Veren Genç Doktor Mustafa Salğın Hayatını Kaybetti!

Muş Hasköy Devlet Hastanesi personeliyken COVID-19 nedeniyle geçici görevle Muş Devlet Hastanesine gönderilen Dr. Mustafa Salğın doktor arkadaşlarının verdiği bilgilere göre intihar girişiminde bulundu. Salğın, 1 Eylül'den beridir, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyordu. 27 yaşındaki genç pratisyen hekimin bugün sabah saatlerinde hayatını kaybettiğini öğrendik.

Sağlık 14.09.2020, 12:48 15.09.2020, 23:44 Güler Sağlam
13 Gündür Yaşam Savaşı Veren Genç Doktor Mustafa Salğın Hayatını Kaybetti!

27 yaşındaki genç pratisyen hekimin intihar etmeden önce kendisi gibi doktor olan arkadaşlarına, “İşler çok yoğun ben artık yapamıyorum. İntihar edeceğim” dediği iddialar arasında. Genç doktorun apartmanın 4. katından kendisini boşluğa bırakmadan önce de bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiğide öğrenildi.

1 Eylül'de "Genç Doktor Önce Bileklerini Kesti Sonra 4. Kattan Atladı!" başlığıyla Türkiye'de ilk kez saglikpersoneliHABER.NET olarak duyurduğumuz haberin ardından Doktor Mustafa Salğın'ın hayati durumuyla ilgili ikinci bir haberle "27 yaşındaki doktor bileklerini kesti, 4. kattan atladı" başlığıyla ziyaretçilerizle üzücü olayı paylaşmıştık.

TIKLAYIN

Haber merkezimiizn edindiği son dakika bilgisine göre 27 yaşındaki genç pratisyen hekimin bugün sabah saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

saglikpersoneliHABER.NET olarak genç hekim arkadaşımıza Allahtan rahmet, ailesi, mesai arkadaşları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (1)
.. 2 ay önce
Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabir versin
9
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?