112 Doktorunun Şüpheli Ölümü ( Güncelleme )

112 Doktoru Mehmet Can Kızıl, evinde ölü bulunurken, ölüm kayıtlara şüpheli olarak geçildi.

Sağlık 13.01.2022, 11:10 14.01.2022, 14:38 Zeynep Elmalı
112 Doktorunun Şüpheli Ölümü ( Güncelleme )

İstanbul 112 Doktoru Mehmet Can Kızıl ,Ataköy 9.kısım A2 B 'de bulunan evinde ölü bulundu.

Ataköy'de 27 yaşındaki doktor Mehmet Can Kızıl evinde öldü bulundu. Doktorun başucunda alkol şişeleri ve kimyasal bazı maddelere rastlanırken, polis kayıtlarına şüpheli ölüm olarak geçen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Doktorun cenazesi otopsinin ardından memleketi Mersin'de toprağa verildi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

İstanbul'da özel bir hastanede ambulans doktoru olarak çalışan Mehmet Can Kızıl 3 gün önce evine gitti. İddiaya göre alkol alıp yemek yedikten sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Mesai arkadaşları 3 gün boyunca ulaşamayınca kapısına gitti ama kapıyı açan olmadı. Hemen polis ekiplerine ve çilingire haber verdi. Birlikte içeri girdi korkunç bir manzara ile karşılaştı.

Mehmet Can Kızıl hayatını kaybettiği belirlenirken ve masanın üzerinde alkol şişeleri yanında da bir miktar kimyasal madde bulundu. Yapılan incelemelerde doktorun vücudunda herhangi ir kesici ya da delici alet izine rastlanmadı.

Ancak savcılık ölümü şüpheli ölüm olarak değerlendirdi. Cinayet Büro Dedektifleri konuyla ilgili çalışma başlattı. Evde bulunan kimyasal maddeler incelenmeye alındı. Ayrıca Kızıl'ın telefonu da inceleme altına alındı, eve başka girip çıkan var mı bunlar da tek tek araştırılıp ölümün ardındaki sır perdesi aralanacak.

Olayla İlgili soruşturma devame ediyor

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Hayat 1 hafta önce
İyi bir insandı. Allah rahmet eylesin.
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?