“Sözleşmeli Yöneticilerin” Karne Puanları Açıklanacak mı!

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 ili kapsayan program dahilinde "Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme" adı altında toplantıları devam ettiriyor.

Sağlık Bakanlığı 05.12.2019, 21:29 05.12.2019, 21:38 Güler Sağlam
“Sözleşmeli Yöneticilerin” Karne Puanları Açıklanacak mı!

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Dairesi tarafından “Verimlilik Yerinde Değerlendirme Soru Listesi” ile Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığı tarafından “Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Kriterleri Gösterge Kartları” 4.11.2019 tarihinde sistem üzerinden yayınlandı. 

Saha da çalışan Bakanlığın emektarı tüm sağlıkçılar şu aşamada başvuru tarihi olmadan, görevde yükselme sınavına tabi tutulmadan, atandığı kadrodan daha fazla maaş alan, “Sözleşmeli Yöneticiler”in alacakları karne puanlarını merak ediyorlar. 

TIKLAYIN

En fazla merak edilen ise; illerde sağlığın tepe isimleri olan sağlık müdürü ve başkanların karne puanları. .

Bilindiği üzere Sağlık sistemi tek çatı altına 2017 yılı Aralık ayı itibari ile geçiş yapmıştı. Sistemin üzerinden tam olarak 2 yıl geçti. Çalışanlar bu sistemde 2 yıl geçiren ve kendi ekiplerini belirleyen sağlık yöneticilerinin Aralık ayı sonu itibari ile karnelerinin tüm personele açık bir şekilde yayınlanmasını bekliyor.

Yorumlar (0)
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?