Son Dakika! Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Görevden Alındı

Sağlık Bakanlığında üst düzey değişiklikler devam ediyor. Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi KILIÇ bu akşam saatlerinde görevden alındı. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü değişti. Prof.Dr. Murat Alper'in yerine 2018 Ekim ayında göreve getirilen, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Prof. Dr. Rahmi Kılıç bu akşam saatlerinde görevden alındı.

saglikpersonelihaber.net
Son Dakika! Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Görevden Alındı

Sağlık Bakanlığında üst düzey değişiklikler devam ediyor. Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi KILIÇ bu akşam saatlerinde görevden alındı. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü değişti. Prof.Dr. Murat Alper'in yerine 2018 Ekim ayında göreve getirilen, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Prof. Dr. Rahmi Kılıç bu akşam saatlerinde görevden alındı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Prof.Dr.Kılıç, kulak burun boğaz uzmanı olarak uzun yıllardır Sağlık Bakanlığında hizmet veriyordu.

Daha önce yapılan Genel Müdür yardımcısı değişikliklerinden sonra şimdide Genel Müdür düzeyinde yapılan bu değişikliğin devam etmesi bekleniyor. Son atama ve görevden alma haberlerini ilk önce duymak için SaglikPersoneliHaber.Net sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan (Instagram, twitter, Facebook vb. ) tüm alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Sitemizi;

İnstagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Twitter üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

PROF. DR. RAHMİ KILIÇ KİMDİR?

TIKLAYIN

1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Aynı yıl TUS ile Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde asistanlık eğitimine başladı ve 1993 Yılında KBB Uzmanı olarak görevine devam etti.

2000 Yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde başasistan kadrosuna atandı. 2004 yılında görevine Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğinde yardımcı doçent olarak devam etti ve aynı yıl Doçent oldu.

2006-2008 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 2009 Yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğine Profesör olarak atandı ve 2013 yılında KBB Kliniğinde bölüm başkanı oldu. 2012-2017 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fakülte Kurulu Üyeliği gibi görevler yürüttü. 2013-2018 Yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniği Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaptı.

Ocak 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 18 Ekim 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak atanmış olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 12:26

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
savaş
savaş - 13 ay Önce

görevden alınmadı eşinin sağlık sorunları nedeni ile kendisi ayrıldı..

Barış
Barış @savaş - 11 ay Önce

diyorsun

SIRADAKİ HABER