Sağlıkçılara Kreş Müjdesi Haberimiz Ulusal Basında! saglikpersoneliHABER.NET

Sağlık Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine gönderilen yazının aslını paylaşarak yaptığımız sağlıkçılara kreş müjdesi haberimiz birçok ulusal ve yerel basında yer bularak sağlık çalışanlarına duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı 15.12.2019, 15:29 15.12.2019, 15:39 Güler Sağlam
Sağlıkçılara Kreş Müjdesi Haberimiz Ulusal Basında! saglikpersoneliHABER.NET

Cuma günü özel haberler bölümümüz tarafından hazırlanan, Sağlık Bakanlığından Çalışanlarına Müthiş Haber! Kreş Hizmeti Geliyor! başlıklı haberimizde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 81 İl Valiliğine gönderdiği Resmi Yazıyı paylaşmıştık. Duyum yada söylenti şeklinde vermeden, Bakanlığın yazısının ıslak imzalı halini ziyaretçilerimizle paylaşarak sağlık haberciliğinde ki farkımızı bir kez daha ortaya koyduk(!) Yazıyı görmek için tıklayınız.

Haber sağlık camiasında büyük yankı bularak, çalıştıkları kurumlarında kreş olmaması yüzünden büyük maddi ve manevi sıkıntı çeken sağlık çalışanlarına adeta müjde olarak geldi.

Haberimiz kısa sürede binlerce paylaşım alırken, her ne kadar kaynak gösterilmeden yapılmış olsada Sağlıkçılara Kreş Müjdesi haberimiz, İHA haber ajansı, haberturk, haberler, karar gibi ulusal gazetelerin yanında birçok bölge ve yerel basında geniş yer bularak okuyuculara duyuruldu.

İşte O Haberler;

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?