Sağlıkçılara Kreş Müjdesi Haberimiz Ulusal Basında! saglikpersoneliHABER.NET

Sağlık Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine gönderilen yazının aslını paylaşarak yaptığımız sağlıkçılara kreş müjdesi haberimiz birçok ulusal ve yerel basında yer bularak sağlık çalışanlarına duyuruldu.

Sağlıkçılara Kreş Müjdesi Haberimiz Ulusal Basında! saglikpersoneliHABER.NET

Cuma günü özel haberler bölümümüz tarafından hazırlanan, Sağlık Bakanlığından Çalışanlarına Müthiş Haber! Kreş Hizmeti Geliyor! başlıklı haberimizde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 81 İl Valiliğine gönderdiği Resmi Yazıyı paylaşmıştık. Duyum yada söylenti şeklinde vermeden, Bakanlığın yazısının ıslak imzalı halini ziyaretçilerimizle paylaşarak sağlık haberciliğinde ki farkımızı bir kez daha ortaya koyduk(!) Yazıyı görmek için tıklayınız.

Haber sağlık camiasında büyük yankı bularak, çalıştıkları kurumlarında kreş olmaması yüzünden büyük maddi ve manevi sıkıntı çeken sağlık çalışanlarına adeta müjde olarak geldi.

Haberimiz kısa sürede binlerce paylaşım alırken, her ne kadar kaynak gösterilmeden yapılmış olsada Sağlıkçılara Kreş Müjdesi haberimiz, İHA haber ajansı, haberturk, haberler, karar gibi ulusal gazetelerin yanında birçok bölge ve yerel basında geniş yer bularak okuyuculara duyuruldu.

İşte O Haberler;

TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 15:39

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER