Sağlık Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanları Twitter'da da Anlaşamadılar!

Sağlık çalışanlarının iki büyük sendikası bu kez de maske dağıtımı üzerinden birbirlerine göndermede bulundular. Türk Sağlık-Sen'in yoğun tepkisine maruz kalan maske dağıtımı eleştirisine Twitter üzerinden Semih Durmuş'un cevap vermesi üzerine Kahveci yeni bir açıklama daha yaptı.

Sağlık Bakanlığı 22.04.2020, 02:08 22.04.2020, 02:23
Sağlık Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanları Twitter'da da Anlaşamadılar!

Önder Kahveci'nin "Ülkemiz Corona virüsü ile mücadele ederken bazı fırsatçılara da gün doğmuş. Sn. Cumhurbaşkanının”Maske dağıtımı devlet eliyle yapılacaktır" denilmesine rağmen malum sendika nasıl temin ettiği dahi belli olmayan maskeleri, üzerine logosunu vurarak üyelerine dağıtmaya başlamıştır" açıklamasının ardından 

Semih Durmuş; "Yersiz gündeminiz için yetkilileri göreve çağırıp, kamuoyunun vicdanına havale edeceğinize, kendi teşkilatınız ve vicdanınızla yüzleşmenizi öneriyoruz. Önder Kahveci" açıklamasını aşağıdaki görselle paylaştı.

TIKLAYIN

Semih Durmuş'un bu paylaşımı üzerine Önder Kahveci yeni bir açıklamada bulunarak "Semih Durmuş yine duvara tosladın. Benim açıklamamdaki eleştiri satışı yasaklanmış ve dağıtımı Devlet tarafından yapılacak olan maskelerin sizin sendikalarınız tarafınızdan nasıl dağıtıldığı,okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba ! Semih Durmuş" açıklamasını yaptı.

Yorumlar (4)
Sağlık Memuru 7 ay önce
Bırakın kavgayı da şu zor günlerimizde hayra dokunan bir iş yapın. Çektiğimiz çile yetmiyor gibi borç paçamızdan akıyor. Sağlıkçıların nali haklarını iyileştirin. Aldığınız 25 Bin TL maaşla bizim ne çektiğimizi anlayamazsınız.
sağlık çı 7 ay önce
Arkadaş,97 yılından beridir laboratuvarda çalışırım,18 yıllıkta devlet memuruyum,ama bu sağlık sen neden var anlamış değilim..
Onur Can 7 ay önce
Ziraat Bankasından maaş alan Sendikacılar utansın!!! Çok yazık düşün milletin yakasından!!! Ziraat beytül maldır!!!
Acilci 7 ay önce
Yiyin birbirinizi, zaten hepiniz aynı b*ksunuz
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?