Sağlık Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanları Twitter'da da Anlaşamadılar!

Sağlık çalışanlarının iki büyük sendikası bu kez de maske dağıtımı üzerinden birbirlerine göndermede bulundular. Türk Sağlık-Sen'in yoğun tepkisine maruz kalan maske dağıtımı eleştirisine Twitter üzerinden Semih Durmuş'un cevap vermesi üzerine Kahveci yeni bir açıklama daha yaptı.

Sağlık Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanları Twitter'da da Anlaşamadılar!

Önder Kahveci'nin "Ülkemiz Corona virüsü ile mücadele ederken bazı fırsatçılara da gün doğmuş. Sn. Cumhurbaşkanının”Maske dağıtımı devlet eliyle yapılacaktır" denilmesine rağmen malum sendika nasıl temin ettiği dahi belli olmayan maskeleri, üzerine logosunu vurarak üyelerine dağıtmaya başlamıştır" açıklamasının ardından 

Semih Durmuş; "Yersiz gündeminiz için yetkilileri göreve çağırıp, kamuoyunun vicdanına havale edeceğinize, kendi teşkilatınız ve vicdanınızla yüzleşmenizi öneriyoruz. Önder Kahveci" açıklamasını aşağıdaki görselle paylaştı.

TIKLAYIN

Semih Durmuş'un bu paylaşımı üzerine Önder Kahveci yeni bir açıklamada bulunarak "Semih Durmuş yine duvara tosladın. Benim açıklamamdaki eleştiri satışı yasaklanmış ve dağıtımı Devlet tarafından yapılacak olan maskelerin sizin sendikalarınız tarafınızdan nasıl dağıtıldığı,okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba ! Semih Durmuş" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 02:23

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık Memuru
Sağlık Memuru - 1 ay Önce

Bırakın kavgayı da şu zor günlerimizde hayra dokunan bir iş yapın. Çektiğimiz çile yetmiyor gibi borç paçamızdan akıyor. Sağlıkçıların nali haklarını iyileştirin. Aldığınız 25 Bin TL maaşla bizim ne çektiğimizi anlayamazsınız.

sağlık çı
sağlık çı - 1 ay Önce

Arkadaş,97 yılından beridir laboratuvarda çalışırım,18 yıllıkta devlet memuruyum,ama bu sağlık sen neden var anlamış değilim..

Onur Can
Onur Can - 1 ay Önce

Ziraat Bankasından maaş alan Sendikacılar utansın!!! Çok yazık düşün milletin yakasından!!! Ziraat beytül maldır!!!

Acilci
Acilci - 1 ay Önce

Yiyin birbirinizi, zaten hepiniz aynı b*ksunuz

SIRADAKİ HABER