Sağlık Personeli Görevde Yükselmede Hayal Kırıklığı Yaşadı!

Sağlık personeli görevde yükselme sınavında hayal kırıklığı yaşadı.

Sağlık Personeli Görevde Yükselmede Hayal Kırıklığı Yaşadı!

Sağlık Bakanlığı merkez, taşra ve döner sermaye teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine tabi olarak görev yapmakta olan personel için 17.04.2014 tarihli ve 28975 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği” hükümleri doğrultusunda Görevde Yükselme Sınavı yapılacağını ilan etti.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Başvurular Başladı Ancak Alan Belirsizliği Adayları İsyan Ettirdi! haberimiz için tıklayınız.

Ancak açıklanan kadrolar  arasında Şube Müdürlüğü ve Sözleşmeli yönetcilikle atanan kadroların olmaması Sağlık personelinin hayal kırıklığına sebep oldu. Haziran ayının sözleşmelerin yenileneceği ay olduğu göz önünde bulundurulduğunda, liyakat bazlı atamalar için  “Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği” yazılı sınavında başarılı olma şartı konabilirdi.

Sağlık Personeli Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği” hayal kırıklığına ugramıştır.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 18:07

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER