Sağlık Müdürünün Görevden Alınacağı İddia Edildi

Kocaeli İl Sağlık Müdürünün değişeceği iddiası Kocaeli sağlık camiasında şok etkisi yarattı. İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney’in görevden alınacağı yönünde yerel basında çıkan haberlerin ardından Ergüney’in yerine kimin geleceği bile dillendirilmeye başlandı. Konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama bulunmazken, Kocaeli hastaneleri ile İl Sağlık Müdürlüğünde çalışan sağlıkçılar arasında Sağlık Müdürü Ergüney’in yerine Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Adem Çakır’ın geleceği iddia edildi.

Sağlık Müdürünün Görevden Alınacağı İddia Edildi

Kocaeli Barış Gazetesinde yer alan Uğur Enç imzalı habere göre, pazartesi gününden itibaren sağlık camiası kulislerine düşen iddiaya göre, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney görevden alındı. Görevden alınan Ergüney’in yerine ise,  Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Çakır’ın atanacağı iddia edildi. Konuyla ilgili resmi olmayan bilgilere göre, sağlık müdürü Ergüney’in görevinin başında olduğu öğrenildi. 

TIKLAYIN

Resmi olmayan açıklamalara göre, müdürlük yetkilileri ile görüşen Enç, Şenol Ergüney’in hafta başından bu yana görevinin başında olduğunu, her ne kadar görevden alındığı iddia edilse de çalışmalarına aralıksız devam ettiğini öğrendiğini de dile getirdi.

Sızan bilgilere göre İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney geçtiğimiz hafta görevden alındığı, başka bir iddiaya göre ise, İl Sağlık Müdürlüğü’nde yaşanacak görev değişikliğinin bu ay sonuna kadar süreceği söylendi.

ÇAKIR YENİ MÜDÜR OLACAK İDDİASI

Sağlık Müdürü Ergüney’in görevden alınmasının ardından yerine Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Adem Çakır’ın atanacağı konuşuluyor. Yerel basına yansıyan haberlere göre, ortaya atılan görevden alma iddiaları ile ilgili henüz resmi bir bulgu yok. Ancak İl Sağlık Müdürlüğü ile Kocaeli’deki hastanelerde çalışan personeller hemen her köşede bu iddiaları konuşuyor.

Güler Sağlam

Düşünceyi açıklama ve bilgi edinme özgürlüğü anlayışı çerçevesinde demokratik bir toplumda basın özgürlüğünün ancak ekonomik, bürokratik ve siyasi erklere herhangi bir diyet borcu olmadan, bağımsız ve gerçeklerle halkı haberdar etmeyi kendisine temel ilke edinmiş biri olarak yazılarımı kaleme alıyorum.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER