Sağlık Çalışanları İçin Psikolojik Destek Sistemi: RUHSAD

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık personeline özel geliştirilen uygulama ile alanında uzman hekimlerden uzaktan destek alın.

Sağlık Çalışanları İçin Psikolojik Destek Sistemi: RUHSAD

Koronavirüs Bilim Kurulu tavsiyesi üzerine, sağlık personellerinin pandemi sürecinde uzman psikiyatristler ile görüntülü görüşebileceği mobil uygulama 'RUHSAD' geliştirildi. Uygulamadan tüm devlet/vakıf ve özel hastanelerde görevli sağlık personelleri pandemi sürecinde faydalanabilecek.

TIKLAYIN

Koronavirüs sebebiyle karantinada olan, test sonucu pozitif tespit edilen, yakını yoğun bakımda takip edilen, COVID-19 servis ve yoğun bakımlarında aktif görev alan, kaygı düzeyi yüksek ve ruh sağlığı desteğine ihtiyacı olduğunu düşünen personelin; kendisi ve çocukları için gönüllü erişkin ve çoçuk ergen ruh sağlığı ve hastalıkları uzman hekimleri ile güvenli ve resmi bir kanalla görüntülü görüşme imkanı olacak.

Nerede olursanız olun yalnız değilsiniz.
Ruh Sağlığı Destek Sistemi (RUHSAD) Mobil Uygulaması ile, desteğe ihtiyaç duyduğunuzda uzman hekimler ile görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Anında Mesajlaşın. Randevunuzu Oluşturun.
Hiç zaman kaybetmeden, operatörler ile anlık mesajlaşın ve randevu alın.

İndirmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemsire sağlık memuru
Hemsire sağlık memuru - 7 ay Önce

Bir hemsire bir sağlık memuru olarak benim psikolojimi ancak maaşımın yükseltilmesi , özlük haklarının iyileştirilmesi düzeltebilir gerisi hep angaryadir.ruhsad mis vb hicbirsey fayda etmez yeni işe başlayan bir bekciden bir zabıtadan bir öğretmen bir polisden bir uzman çavuş dan bir astsubay dan daha düşük maaş aldigimi bildiğim sürece hiçbir zaman psikolojim duzelmiyecektir

SIRADAKİ HABER