Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü'de İstifa Etti

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekimin ardından, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve 6 kişilik süpervizör ekibi de istifalarını İl Sağlık Müdürlüğüne verdi.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü'de İstifa Etti

KBÜ Eğitim Araştırma hastanesi yönetiminde istifalar peş peşe geliyor. Asaleten ataması Sağlık Bakanlığınca uygun görülmeyen Doç.Dr. Erkan Doğan, vekaleten Ocak 2016 tarihinden beri hastane yöneticisi/başhekim olarak yürüttüğü başhekimlik görevinden istifa etti.

SÜPERVİZÖRLERDE İSTİFA ETTİ

Doğan'ın istifasının hemen ardından 19 yıldır Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü (Başhemşire) yapan Hatice Yılmaz'da istifasını verdi. Hatice Yılmaz'ın istifası sonrasında 6 kişiden oluşan süpervizör ekibi de görevden çekildi. Önce Başhekim, ardından Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve diğer süpervizörlerin istifalarının ardından Karabük Sağlık'ta neler olduğu sağlık camiasının merak ettiği konuların başında geliyor. 

HATİCE YILMAZ KİMDİR?

01.04.1969 tarihinde Bartın'da doğan, Önlisans eğitimini Anadolu Üniversitesi A.Ö.F (Ebelik 1996) alan YILMAZ, Lisans eğitimini de Ondokuzmayıs Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulunda (Ebelik 2012) bitirdi. 
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisans eğitimi (2013) alarak eğitim hayatını tamamladı. 

İŞ TECRÜBELERİ:
Ebe (Havsa Sağlık Evi EDİRNE)
Servis Hemşiresi (Karabük Devlet Hastanesi)

TIKLAYIN

Diyaliz Hemşiresi (Karabük Devlet Hastanesi)
Başhemşire Yardımcılığı (Karabük Devlet Hastanesi)
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü (Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi) 2012 yılından bu yana devam etmekteydi.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 18:23

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER