PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığından İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası İçin Son Dakika Duyurusu

Sağlık Bakanlığı bugün yayımladığı duyuru ile 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu Bakanlık kadrosuna atanan adaylardan “Hitap Hizmet Dökümü” belgesiyle ilgili önemli duyuru yayımlandı.

Sağlık Bakanlığı 25.10.2022, 22:59 24.11.2022, 14:32 Cansu Polat
Sağlık Bakanlığından İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası İçin Son Dakika Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün web sitesi üzerinden yayınladığı 2022 Yılı Üçüncü Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası “hitap hizmet dökümü” konulu duyuru az önce yayınlandı.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruda:

“18.10.2022 tarihinde çekilmiş olan 2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu Bakanlığımız kadrolarına yerleşmiş olup halen diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta olan veya en son bu kurum ve kuruluşlarda çalışırken görevinden ayrılmış olan adayların ilan metninin “E-ATAMAYA ESAS İSTENEN BELGELER” kısmının (f) bendinde yer alan “Diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta iken görevlerinden ayrılmış olanların, en son çalıştıkları kurumlarından alacakları onaylı hizmet cetveli” belgesini temin edememesi halinde, bu belge yerine e-devlet kapısı (https://turkiye.gov.tr internet adresi) üzerinden temin edecekleri “Hitap Hizmet Dökümü” belgesini diğer istenen belgeler ile birlikte 02.11.2022 tarihi saat 18:00’ e kadar Bakanlığımıza ulaştırmaları halinde, atama iş ve işlemleri başlatılacaktır.”

İlk Defa ve Yeniden Atama Kurasında Başvuru Süresi Uzatıldı. içeriğimizden de konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine Sağlık Bakanlığı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası İlanı 2022 haberimizden de kura ile ilgili haber içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)