Sağlık Bakanlığında Daire Başkanları Değişiyor!

Bugün gün içerisinde yaptığımız "Flaş!! Bakanlık Daire Başkanı Ataması Yapacak!!" başlığıyla duyurduğumuz haberle 20' ye yakın Daire Başkanının atanacağı, 5 daire başkanında yakın zaman içerisinde görevden alınacağını duyurmuştuk. Detaylar haberimizde.

Sağlık Bakanlığında Daire Başkanları Değişiyor!

Sağlık Bakanlığı kaynaklarımızdan edindiğimiz bilgilere göre yakın zaman içerisinde 5 daire başkanının görevden alınarak, görevden alınanların yerine atanacaklarla birlikte toplamda 20'ye yakın yeni daire başkanının atamasının yapılması bekleniyor.

SAĞLIK BAKANLIĞI VE DEĞİŞİM ÜZERİNE

TIKLAYIN

Eğer bir yöneticinin başarısız olmasını isteyen varsa, aslında hastaların mutsuz olması için uğraş verdiği gerçeği çerçevesinde yapılacak atamaların ve alımların gerçekleşmesi gerektiği umudumuzu koruyoruz. Yöneticisi ve çalışanı ile aynı gemide olan Bakanlık yönetiminin, sağlıkta başarı olacaksa tüm çalışanlarıyla birlikte, tek bir organ olarak başarının sağlanacağını unutmamalarını umuyoruz.

Türkiye'de bir çok bakanlıkta olduğu gibi Sağlık Bakanlığında da gelişen sürecin değiştirmek değil, geliştirmek üzerine bir yaklaşımla ilerlemesi gerektiği unutulmamalıdır. Artık dedikoduların boş verilip, daha kaliteli ve mutlu sağlık çalışanlarının hizmet verdiği Sağlık Bakanlığı yapısını tüm çalışanların hak ettiğini haykırmak istiyoruz. 

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 22:22

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER