Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adayların Sınav Konuları Açıklandı!

2020 Yılı için Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adaylara yeni bir duyuru yayınlandı. Duyuruda, “unvan değişikliği sınavı konu başlıkları” yayımlandı.

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adayların Sınav Konuları Açıklandı!

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada;

TIKLAYIN

Bakanlığımız personeline yönelik görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavını 19 Nisan 2020 tarihinde yapacak olan Anadolu Üniversitesi tarafından belirlenen“unvan değişikliği sınavı konu başlıkları” ilan edilmiştir. Sınav konularına ulaşmak için tıklayınız.saglikpersonelihaber.net

Ayrıca görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavının 16-27 Mart 2020 tarihleri arasında yapılması gereken; sınav ücretinin yatırılması, sınav merkezi tercihinin yapılması veadayların engellilik durumuna ilişkin “sağlık durumu/engel bilgi formu”nun  doldurulmasına dair bilgi ve yönlendirmeleri içeren internet başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

 Sınav başvuru ekranına https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr  sitesinden ulaşabilirsiniz.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 21:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınavsız ünvan değişikliği
Sınavsız ünvan değişikliği - 4 ay Önce

Hala sınavla mı yapıyorlar. MEB te hocalar sınavsız geçiş yapıyor ve her sene personel planlaması güncelleniyor. Çok şaşırdım hem sınava hem de zaten memur olan vatandaşına mülakat yapmana. Suçlu biri varsa memurluk bile yaptırma ama hem memur hem sınav hem mülakat sadece sağlık bakanlığında mi var acaba. Merak ettim araştırmaya başlıyorum hemen. Byeee

SIRADAKİ HABER