PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığı Köstebeğini Arıyor!

Sağlık Bakanlığına ait mahrem bilgilerin sürekli muhalefet aracılığıyla basın açıklamalarına malzeme olması, Bakanlıkta köstebek kim araştırması başlattığı öne sürüldü. Özellikle Ak Parti yöneticileri arasında huzursuzluğa neden olan sızmalardan dolayı Bakanlık koridorlarında köstebek kim sorusunun cevabı aranıyor.

Sağlık Bakanlığı Köstebeğini Arıyor!

Sağlık Bakanlığı Köstebeği Arıyor!

Sağlık Bakanlığına ait mahrem bilgilerin sürekli muhalefet aracılığıyla basına düşmesi, Bakanlıkta köstebek kim araştırması başlattığı ileri sürüldü. Özellikle CHP Ankara Milletvekili Murat Emir başta olmak üzere muhalefet vekillerinin hem Covid süreci, hem aşı süreci, hem de diğer sağlık konuları ile ilgili, Bakanlık Resmî açıklama yapmadan, açıklamalar yapması bürokratlar ve ak parti yöneticileri arasında huzursuzluğa neden olduğu söyleniyor.

Köstebek TÜSEB'in Taşınmasıyla Başladı İddiası!

Bakanlığın köstebek kim araştırması yapa dursun, sızmalarla ilgili ortaya atılan bir iddia ise yenilir yutulur gibi değil. Zira TÜSEB'in Aziz Sancar kampüsünden ayrılarak, Bakanlık binasına taşındıktan sonra, muhalefetin bu tarz açıklamalarının arttığı ve köstebeğin TÜSEB içerisinden olabileceği iddiaları son günlerde en çok konuşulan iddialar arasında yerini aldı.

Ak Parti Muhalifleri TÜSEB'de Toplanıyor İddiası!

TÜSEB'in kuruluşundan itibaren Ak Parti Muhaliflerinin toplandığı yer olduğu uzun süredir iddia ediliyordu. Hatta TÜSEB'de proje kapsamında alınan personellerin , darvinist ve solcu bir derneğin yöneticileri tarafından belirlendiği dile getirilmişti. Bu konuda sitemize de sık sık ihbarlar gelmekte. Diğer kurumlara çaycı bile alırken soruşturma yapılması ama TÜSEB'in üst yöneticilerinin dahi güvenlik soruşturmasından geçirilmediği de eleştirilen konular arasında olduğu söyleniyor. Ayrıca TÜSEB'in milyonluk bütçesine rağmen yıllardır ülke menfaatine hiçbirşey yapmaması, her türlü imkana rağmen, CNP Laboratuvarı dediğimiz en üst düzey laboratuvar imkanlarına ve yüzlerce personeline rağmen; aşı üretimini bile özel firmaya taşere etmesi Sağlık Camiasında en çok eleştirilen konular arasında.. 

TÜSEB gerçekten köstebeğin kaynağı mı? Bakanlık, TÜSEB'le kendi ayağına sıkarak muhalefetin önünü mü açıyor? Bütün bunlarıyakında öğreneceğiz..

Yorumlar (5)
Sağlıkçı 4 ay önce
Belgeli, su götürmez, artık ayyuka çıkmış konusu suç teşkil eden olayları, o bizim adamımız bu bizim adamımız diye sümen altı ederseniz ve bunu da partiye de mal ederseniz , üstüne bildiği, duyduğu, gördüğü olayı savcılığa bildirine de niye savcılığa gittin? diye ceza verirseniz insanlar elleriyle, dilleriyle, olmadı dualarıyla duyurmaya çalışır haksızlığı. Adaleti, liyakati hüküm kılın kurumlarda artık, yeter.
Sağlıkçı 4 ay önce
Mahrem bilgi nedir, kimden ne saklanıyor? Amaç tüseb denen kurumun kapatılmasını sağlamaksa böyle ucuz numaraları bırakın, kapatın gitsin. Sanki engel olan var
hakan 4 ay önce
rezalate bak bakanlik kostebek arayacagina usulsuzluk yapmqsin !!!
CovidAcil 4 ay önce
Usulsuzlukleri aciga cikmasin diye kostebegi ariyorlar zaten!
Uz dr 4 ay önce
Ne yapmışlar şehir hastanelerinin muahsebe işlerini londraya mı teslim etmişler , İngiliz mahkemelerini mi yetkili kabul etmişler , çok ayıp
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?