Önder Kahveci İzmir’den Seslendi: Ücretlerde Artış Mümkün Olan En Kısa Sürede Yapılmalı

Önder Kahveci, MHP İzmir İl Başkan Yardımcıları İbrahim Uğur, Ahmet Coşar ve Namık Tuncer ile İzmir Şubelerinin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katılarak teşkilatıyla bir araya geldi.

Sağlık Bakanlığı 04.12.2021, 17:04 04.12.2021, 17:10 Zeynep Elmalı
Önder Kahveci İzmir’den Seslendi: Ücretlerde Artış Mümkün Olan En Kısa Sürede Yapılmalı

Toplantıda İzmir Şube Başkanlarımızın selamlama konuşmalarının ardından bir konuşma yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkanımız Önder Kahveci tüm sağlık çalışanlarının maaşlarına zam yapılmasını istediklerini kaydederek “ Doktorumuzun da hemşiremizin de tüm sağlık çalışanlarımızın da tüm kamu görevlilerinin de ücretlerinde artışa gidilmesi zarurettir. Üniversite Hastanesinde çalışanın da aile hekimliğinde görev yapanında bundan yararlanması gerekir.  Bu talebimizin mümkün olan en kısa sürede hayata geçmesini istiyoruz. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak ek zam talebimizi uzun bir süredir dile getiriyoruz. Doktorlarımızla ilgili olarak ta yapılan düzenlemenin tüm sağlık çalışanlarını kapsamasını istedik ve bunun için tüm platformlarda mücadele ediyoruz. Umarız en kısa sürede bu yönde adım atılarak hayata geçer. Sağlık çalışanları için yeterli, makul ve sürdürülebilir bir ücret politikası belirlenmelidir. Bunun da en kesi çözümü ek ödeme, ek ücret değil maaşa zam şeklinde tek ödemedir. Bu yönde de mücadelemiz devam ediyor” dedi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Tüm sağlık çalışanlarının bu mücadelelerin destek vermesini isteyen Genel Başkanımız Önder Kahveci “Geçtiğimiz gün Bakanlığın yanında gerçekleştirdiğimiz basın açıklamamızda binlerce sağlık çalışan ile haklı talebimizi dile getirdik. Orada birlikte mücadele edeceğiz, birlikte kazanacağız demiştim. Tüm sağlık çalışanlarından bu kutlu mücadelemize destek bekliyorum. Çalışanın hakkını alması için tüm gücümüzü ortaya koymaya devam edeceğiz. Çalışanlarda bizleri desteklesinler.” şeklinde konuştu.

Çalışanlar Arasına Nifak Sokmak İsteyenler Var

Algı oyunları  ve yalanlarla çalışanların arasına nifak sokmak isteyenler olduğunu belirten Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Çalışanlar için verilen haklı mücadeleye özellikle sosyal medyada nifak tohumu ekmek isteyenler var. Fotomontaj, yalan ve algı oyunları ile çamur yaymak ve her yeri pisletmek istiyorlar ama izin vermiyoruz, vermeyeceğiz. Kirli oyunlara müsaade etmeyeceğiz. Çalışanlarda bunlara karşı dikkatli olsunlar. Türk Sağlık-Sen’e gönül verenler için her bir sağlık çalışanı başımız tacıdır. Derdi, derdimiz, meselesi, meselemizdir.” dedi. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
DOKTOR MAKETİ YAK!!! 2 ay önce
UTANMADAN HALA TOPLAMTI YAPIP FOTOĞRAF ÇEKTİRİYORSUN!! GİT NEFRETİNİ VE KİNİNİ KUS DOKTOR MAKETİ YAK!!!
Uzman doktor 2 ay önce
Bizlerin haksız yere günahını alan çıkarcı sendikaların gazına gelip (tahmin ettiğimden çok çok fazla kişi) bize adeta kin kusan sağlık personelinin bundan sonra hiçbir konuda yanlarında olmayı düşünmem.
Bakalım doktorları yanınıza almadan iş bıraktığınızda ne kadar etkili olacak?
sağlıkçı 2 ay önce
Sağlık çalışanlarının bu kadar sorunu varken bir sendikanın teşkilat toplantısını haber olarak giriyorsunuzya pes diyorum.BUNUN bizler için haber değeri nedir yemiş içmiş gülmüş gezmiş ve oynamış oluyorlar
sağlıkçı 2 ay önce
sendika değil sanki parti toplantısı......
Ali 2 ay önce
Sağlıkçılara seyyanen 1500 tl iyleştirme şart. Alana kadar eyleme devam. Her unvana 3600 ek gösterge. Yıpranma verilmeyen unvana yıpranma şart.
hemşire 2 ay önce
Antalyada sağlık sen otellerde toplantı yapıp eleştiryor dediklerinizde aynı gaflet içine düşmüş otellerde yemeli içmeli teşkilat toplantısı yapıyorlar ne fark var şimdi zaman bu zamanmıydı
Hekim 2 ay önce
Pazartesi günü istifamı veriyorum.. Hekimler ayrı sendika kurmalı mevcut sendikalar hekim düşmanı
Diş Hekimi 2 ay önce
Bende yardımcı sağlık çalışanına zam yapıldığı gün iş bırakacağım devamında iş yavaşlatacağım hadi bakalım hodri meydan..
Nursy 2 ay önce
Milletin ağzının kokusunu çekmek senin işin. Gidemezsin.
Saglikci 2 ay önce
Iyi bir lisans bitirmis olman senin aptal oldugun gercegini degistirmez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?