Muğla 112'den Örnek Davranış! Kitap Kampanyası Sürüyor

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanları örnek bir davranışa imza atarak ilde bulunan bir mahalledeki kütüphane için kitap kampanyası başlattılar. 15 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kitap kampanyasına tüm halkın desteğini bekliyorlar.

Sağlık Bakanlığı 10.02.2019, 10:03 10.02.2019, 10:03
Muğla 112'den Örnek Davranış! Kitap Kampanyası Sürüyor

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanları tarafından Muğla’nın kütüphanesi bulunmayan kırsal bir mahallesinde açılacak kütüphane için başlatılan kitap kampanyası devam ediyor.

Muğla’nın kırsal bir mahallesinde açılacak olan ve 1-8 sınıf öğrencilerini hitap edecek kitap kampanyası geçen ay başlatılmıştı. Kampanyanın başlamasından bu yana duyarlı vatandaşlar tarafından bu güne kadar yaklaşık 700 kitap bağışında bulunuldu.

Bağışçıların kitapları Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’ne bizzat elden veya Orhaniye Mahallesi Hanımeli Sok. No:10 Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi Menteşe-Muğla adresine de gönderebileceklerini söyleyen 112 AÇM Müdürü Kamil Karakaya, bağışlanacak kitapların 15 Şubat tarihine kadar kendilerine ulaştırılmasını isterken, kullanılmış ikinci el kitapların da olabileceğini belirtti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?