PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Kamu Hastaneleri Güncel Listesi Yayımlandı 2022

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından 24 Kasım 2022 tarihi itibariyle güncel Kamu Sağlık Tesisleri Listesi yayımlandı. Listede semt poliklinikleri listesi, ADSM listesi ve dağılım tablosu bulunuyor. Listenin güncel hali haberimizde..

Sağlık Bakanlığı 25.11.2022, 10:16 25.11.2022, 10:29
Kamu Hastaneleri Güncel Listesi Yayımlandı 2022

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından 24 Kasım 2022 tarihi itibariyle güncel Kamu Sağlık Tesisleri Listesi yayımlandı. Listede semt poliklinikleri listesi, ADSM listesi ve dağılım tablosu yer alıyor. Listenin güncel hali haberimizde..

Genel Hastane, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri, Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Hastaneleri, Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastaneleri, Acil Yardım ve Travmatoloji Hastaneleri, Kemik Hastalıkları Hastaneleri, Çocuk Hastalıkları Hastaneleri, Onkoloji Hastaneleri, Meslek Hastalıkları Hastaneleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Göz Hastalıkları Hastaneleri, Lepra Hastalıkları Hastanelerinden oluşan toplam 752 Hastane, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak ikinci ve üçüncü basamakta yer alıyor.

Kamu Hastaneleri Güncel Listesi indir

Yorumlar (0)