Kadın Komisyonu Üyeleri, Önder Kahveci’yi Ziyaret Etti!

Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türk Sağlık-Sen Genel Genel Başkanı Önder Kahveci’yi ziyaret etti.

Sağlık Bakanlığı 17.09.2019, 15:27 17.09.2019, 15:30
Kadın Komisyonu Üyeleri, Önder Kahveci’yi Ziyaret Etti!

Kadın Komisyonlarının çalışmaları ve faaliyetlerine ilişkin Genel Başkan Önder Kahveci’ye bilgiler veren Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat, “Kadın komisyonları olarak bundan sonraki süreçte de etkin ve verimli bir şekilde, kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında çaba ve gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bu bağlamda, Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin bizlere vereceği destek son derece önemlidir. Şimdiden kendilerine komisyonumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

KAHVECİ: KADIN KOMİSYONLARIMIZIN FAALİYETLERİNİ TAKDİRLE İZLİYORUZ

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Genel Başkan Önder Kahveci’de Kadın Komisyonlarımızın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Bugüne dek ortaya konulan tüm çaba için kadın komisyonumuza teşekkürlerimi sunuyorum. Kadınların gündelik yaşamda ve kamu çalışma hayatında yeri ve önemi her geçen biraz daha idrak edilmektedir. Bizler her zaman yapacağınız faaliyetlerde sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında tüm çabayı kararlılıkla ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki dönemde uluslararası alanda bir “Kadın çalıştayı” düzenlemeye yönelik hazırlıklarımız da devam etmektedir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
17
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?