Kadın Komisyonu Üyeleri, Önder Kahveci’yi Ziyaret Etti!

Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türk Sağlık-Sen Genel Genel Başkanı Önder Kahveci’yi ziyaret etti.

Kadın Komisyonu Üyeleri, Önder Kahveci’yi Ziyaret Etti!

Kadın Komisyonlarının çalışmaları ve faaliyetlerine ilişkin Genel Başkan Önder Kahveci’ye bilgiler veren Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat, “Kadın komisyonları olarak bundan sonraki süreçte de etkin ve verimli bir şekilde, kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında çaba ve gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bu bağlamda, Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin bizlere vereceği destek son derece önemlidir. Şimdiden kendilerine komisyonumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

KAHVECİ: KADIN KOMİSYONLARIMIZIN FAALİYETLERİNİ TAKDİRLE İZLİYORUZ

TIKLAYIN

Genel Başkan Önder Kahveci’de Kadın Komisyonlarımızın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Bugüne dek ortaya konulan tüm çaba için kadın komisyonumuza teşekkürlerimi sunuyorum. Kadınların gündelik yaşamda ve kamu çalışma hayatında yeri ve önemi her geçen biraz daha idrak edilmektedir. Bizler her zaman yapacağınız faaliyetlerde sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında tüm çabayı kararlılıkla ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki dönemde uluslararası alanda bir “Kadın çalıştayı” düzenlemeye yönelik hazırlıklarımız da devam etmektedir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 15:30

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER