İzmir Sağlık Müdürlüğüne Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP Atandı

Balikesir Sağlık Müdürü olan Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, Sağlık Bakanlığı tarafından bugün itibariyle İzmir İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, 2018 yılından beridir Balıkesir Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Detaylar Haberimizde.

saglikpersonelihaber.net
İzmir Sağlık Müdürlüğüne Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP Atandı

Balikesir Sağlık Müdürü olan Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, Sağlık Bakanlığı tarafından bugün itibariyle İzmir İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, 2018 yılından beridir Balıkesir Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Bediha SALNUR, 17 Mayıs 2019 Cuma günü itibariyle 2012 yılından beridir koruduğu koltuktan, bugün itibariyle alındı. "İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Bediha Salnur, "Görevimin Başındayım" diyerek dün basına demeç veren Dr. Bediha SALNUR, Bakan Dr. Fahrettin KOCA tarafından bugün itibariyle görevden alınarak, yerine Op. Dr. Mehmet Burak ÖZTOP'u Müdür olarak atadı. 

DR.MEHMET BURAK ÖZTOP DOĞRULADI

Haber Merkezimiz tarafından katıldığı iftar davetinde ulaşılan Dr. Mehmet Burak ÖZTOP,  İzmir İl Sağlık Müdürü olduğu yönündeki duyumumuzu teyit etti. 

DR.MEHMET BURAK ÖZTOP KİMDİR?

İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, 1979 yılında Adıyaman’ da doğdu. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi branşında uzmanlık ihtisas eğitimini tamamladı.

TIKLAYIN

İzmir Sağlık Müdürü ÖZTOP, 2012-2016 yılları arasında Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Başhekimliği -Bilecik Devlet Hastanesi Başhekimliği ve Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuş, 2017 yılından itibaren aynı ilde Bilecik İl Sağlık Müdürü olarak görev almıştır.

Sağlık Bakanlığının takdirleriyle 18/10/2018 tarihinden itibaren Balıkesir İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Mehmet Burak ÖZTOP, 17.05.2019 tarihi itibariyle İzmir Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

SaglikPersoneliHaber.Net ailesi olarak,

Dr. Mehmet Burak ÖZTOP'u tebrik eder, 

Kendisine başarılar dileriz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 00:16

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER