Hastanenin Başhekimi Değişiyor

Hastanenin Başhekimi, seçim öncesinde AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı tarafından düzenlenen basın toplantısında Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde köklü idari değişiklik kapsamında, değiştirileceği ağırlık kazandı. Mevcut Başhekim, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Cerrahisi Ana bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gideceği, yerine de KBB Öğretim Üyesi Doç. Dr. Doğan Atan’ın atanması ağırlık kazanmış durumda.

Hastanenin Başhekimi Değişiyor

Hastanenin Başhekimi, seçim öncesinde AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı tarafından düzenlenen basın toplantısında Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde köklü idari değişiklik kapsamında, değiştirileceği ağırlık kazandı. Mevcut Başhekim, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Cerrahisi Ana bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gideceği, yerine de KBB Öğretim  Üyesi Doç. Dr. Doğan Atan’ın atanması ağırlık kazanmış durumda.

TIKLAYIN

Edindiğimiz bilgiye göre, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Cerrahisi Ana bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidiyor.

YENİ BAŞHEKİM DOĞAN ATAN OLACAK İDDİASI

Hastane Başhekimliği için HİTÜ Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Ana bilim Dalı Öğretim  Üyesi Doç. Dr. Doğan Atan ile Başhekim Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Erdal Komut’un ismi geçiyordu.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER