Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünde Değişim Başladı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’nde görevli daire başkanlarından bir çoğunun görevlendirmelerini bugün itibariyle sonlandırıldı. Detaylar haberimizde..

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünde Değişim Başladı

HALK SAĞLIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE DEĞİŞİM

TIKLAYIN

Görevlendirmeleri iptal edilen daire başkanlarının başında Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Başkanı Opr.Dr.Leyla Mollamahmutoğlu ve Çalışan Sağlığı Daire Başkanı Dr. Ahmet Özlü bulunuyor. 

Ayrıca Aşı İle Önlenebilir Hastalıklar Daire Başkanı Dr. Osman Topaç ve Erzurum Aziziye Belediye Başkan aday adayı olan Bütçe ve Projeler Dairesi Başkanı Yavuz Ateş ise yeniden Daire Başkanı olarak görevlendirme onayları yapılmadı.

Boş daire başkanlıkları şu anda vekaletle yürütülürken, 31 Mart Yerel Seçimlerden sonra yeni Daire Başkanı görevlendirmelerinin yapılacağı konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 21:43

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maşşallah
Maşşallah - 1 yıl Önce

Yavuz Ateş ve ahmet özlü bu kurumun en büyük emektarlarının başlarında gelmekteyken görevlendirilmesi yapılmamış, veya görevden alınmış enteresan! Genel müdüre yakın olan danışmanlardan biri oturur artık ama inşAllah bir yavuz ateş olabilir..

SIRADAKİ HABER