Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılamayan Adaylar İçin Duyuru!

Sağlık Bakanlığı 04 Ekim 2020 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Covid-19 (+) Tanısı, Tedavisi Veya Temaslı Olması Sebebiyle Katılamayan Adayların Dikkatine! başlıklı duyuru yayınladı.

Sağlık Bakanlığı 12.11.2020, 11:27 12.11.2020, 12:04 Güler Sağlam
Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılamayan Adaylar İçin Duyuru!

Bakanlık tarafından yayınlanan duyuruda;

TIKLAYIN

04 Ekim 2020 tarihinde yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavına COVID-19 (+) tanısı, tedavisi veya temaslı olması sebebiyle katılamayanların başvuruları Halk Sağlığı Yönetim Sistemi (HSYS) üzerinden gerekli kontroller yapılarak değerlendirilmiştir.

Adaylar, telafi sınavına katılıp katılamayacağına dair başvuru sonucunu aşağıdaki linkten öğrenebilecektir.

Başvuru durumunuzu PBS üzerinden öğrenmek için tıklayınız.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Sağlıkçı 7 ay önce
Bir sınav yaptılar sanırsın Genel Kurmay Başkanı atıyorlar memlekete tam bir çetrefile döndü. Bakanlık Müşteşar, Genel Müdür, Daire Başkanı, Başhekim, Hastane Müdürü atarken sınav yok, mülakat yok yoldan geçeni idareci yapıyor. Ama zaten kurumun personeli olan devlet memurunu okulunu okuduğu ünvana atamak için kırk dereden su getiriyor. Bu ne perhiz bune lahana turşusu.
ünvan 7 ay önce
sağlık bakanlığında ;;;;; yılan hikayesine döndü sanırsın taşeron gibi kadro verecekler....ne kadar zorladınız verin şu insanlara ünvanlarını kıyamet kopmaz başka kurumlara verildi bu konuda sadece sağlık bakanlığı zorlanıyor
MU 7 ay önce
resmen çifte standart acaba aynı sorularımı soracaklar acaba bu sınavda neler olacak ha bire acaba diyecegiz
şeffaf olun 7 ay önce
Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı İDARECİ kadroları değil. memurların kendi alın teri ile kazandıkları kadroları MÜLAKAT adı altında kaydırarak kadrolaşmak devlet ahlakına, nizamına ve toplumun temel yapısına hiçte uygun değil. Bir memurun kirada olması, iletişim, ulaşım, doğal gaz, elektrik, su faturaları ile aynı zamanda toplumun temel gıdaları olan ve her ewde olması gerek çay, şeker, yağ, yumurta, süt, et vb. gibi gıdaların fiyat toplamına bi bakın ondan sonra karar verin.
mülakatı kaldırın! şeffaf olun! 7 ay önce
Nurettin Topçu Ahlak nizamı kitabında derki; işgal edilen koltuklara atanmış bürokratlar! Hükümdar gibi davranmayı bırakın..!
Şef 7 ay önce
Çok yazık hem görevde yükselme hemde ünvan değişikliği sınavlarında sinsinle yoluyla yapılan bunca hatalara rağmen iptal edemiyorsanız deve kuşu misali bir durumdasınız bilin isterim. Ha birde helalleşmek var ya o zaten sizlik değil rahat olun!!!
şef oğlu şef 6 ay önce
Daha "silsile" yazamıyorsun şef olacaksın ha ? Önce bir Türkçe yazmayı öğren, ondan sonra sınavın iptalini iste. Sen tekrar girsen tekrar yapamayacaksın. 100 kere iptal etseler gene yapamayacaksın. Sorun sınavda değil, senin kapasitende.
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?