Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı!

Anadolu üniversitesi tarafından yapılacak Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı yazılı sınavının giriş belgeleri https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinde yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adayların dikkatine duyuru yayımlandı. Adaylar sisteme giriş yaparak sınav belgelerine erişerek sınav yeri ve saatini öğrenebilirler.

Sağlık Bakanlığı 29.09.2020, 15:08 17.10.2020, 22:14 Güler Sağlam
Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı!

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Katılacak Adayların Dikkatine!

04 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı giriş belgeleri sinavbasvuru.anadolu.edu.tr internet adresinde yayımlanmıştır.

Sınava katılacak personel, başvuru esnasında belirtmiş olduğu e-posta adresi ve şifresi ile birlikte 03 Ekim 2020 tarihine kadar sisteme giriş yaparak sınav giriş belgelerine erişebilecektir.

Sınava girebilmeniz için Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Mavi Kart, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesi bu amaçla kullanılabilir) ibraz etmeniz gerekmektedir. Bunların dışındaki belgeler (mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez. Belge kontrolleri ilgili sınav görevlilerince yapılacak olup, eksik belgesi olanlar sınava alınmayacaktır.

Maskesi olmayan adaylar sınav binasına alınmayacaktır. İsteyen adaylar kendi maskeleri, yüz siperlikleri, el dezenfektanları veya kolonyalarıyla sınava girebileceklerdir. Adaylar sınav binasına ateşleri ölçülerek alınacaktır. Ateşi 38 derece ve üzerinde olan, Covid-19 (+) ve temaslı olan adaylar sınav binasına alınmayacaktır.

TIKLAYIN

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda;

"04 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı giriş belgeleri yayımlanmıştır. Sınav giriş belgelerine 28 Eylül - 03 Ekim 2020 tarihleri arasında sisteme giriş yapılarak erişilebilir." denildi.

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

1.Sisteme kayıt olurken kullandığınız e posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz

2. Tamamlanan başvurularım altında bulunan kutucuğu seçerek sınava git butonuna tıklayacaksınız

3.Sol kısımda görünen Sınav Giriş Belgesi bağlantısına tıklayacaksınız

4. Giriş Belgesini Aç bağlantısına tıklıyacaksınız

5. Son adımda karşınıza SINAV GİRİŞ BELGENİZ AÇILACAKTIR.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
Sağlıkçı 4 ay önce
Covid+ olan sağlık personeli nasıl girecek sınava. 38 derece üstü ateşi olan alınmayacak diyor. Kpss için milleti taşıdık kendi personelimizi buna değer bile görmedik mi yoksa.
cevap 4 ay önce
sağlıkçıya cevap bunu sendikalarınıza söylesenize bari belki bir işe yararlar
Sağlıkçı 4 ay önce
Sendikaları bu hale getiren senin gibiler. Sendikadan medet bekleyenler. Sendikaların hiç bir işe yaramadığını, insanların sadece çıkarları için kullandıklarını ve hemen kapatılması gerektiğini 15 senedir söylüyorum zaten. Türkiye de sendika=fitne
Sınavsız ünvan değişikliği 4 ay önce
Merak etmeyin dostlar, sırtımızdan geçinen sendikacıların burnundan fitil fitil çıkacaktır. Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmıyor. Bakarsanız görürsünüz. Kadro artırımı yapmadıkları gibi yeni mezunları da üstüne eklediler. Sonrada alay eder gibi biz başardık diyorlar. Merak etmeyin. Allah kerimdir.
meçhul 4 ay önce
çok zaman bulduk çalışmaya birde sınav. Süper sağlık çalışanları çok düşünülüyor! ALKIIIŞŞ
ddddd 4 ay önce
siz toplu olarak sendikalardan istifa etmedikten sonra hiç bir şey olmaz..demek ki siz memnunsunuz .......
Kamil Ben. 4 ay önce
Sendikanız batsın pislikler...sanki dünyaları bağışladılar sınav açarak. Zorlastirin daha da zorlastirin. Yönetemeyen yönetici ve uzman atarken bu kadar ciddi eleme den geçirmiyorsunuz...sinav yap yetmez... actigin kadronun iki katı kadar mülakata çağır... Daha zorlaştirmayaninnn
BİTİKKK 4 ay önce
SAHTEKAR... diye bana muhalefet edeen... Booooookkkkkkk gördünmü fotoğrafları
İftiracı Bitik 4 ay önce
Ağzın bile pislik nasıl fotograf var git dava aç o zaman her haberin altına pislik yapma
BİTİKKK 4 ay önce
sınav soruları sızdırıldı deniyor...sayın editttt bi bakıver canım ya
SAHTEKAR 4 ay önce
Erkeksen delikanlıysan kanıtları paylaş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?