Başhekim, Personel Günleri Düzenledi! İlk Konukları Hemşireler Oldu

Başhekimi Güneş'in rutin haline getirdiği personel günleri organizasyonunun bu ayağında hemşireler vardı. Hastane çalışanı hemşirelerle bir araya gelen Başhekim Güneş, hem fikir alış verişi yaptı hemde mevcut sorunlar görüşüldü.

Sağlık Bakanlığı 10.02.2019, 10:17 10.02.2019, 10:17
Başhekim, Personel Günleri Düzenledi! İlk Konukları Hemşireler Oldu

Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, vatandaşların da verilen hizmetten memnun kalması için, “ İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve daha iyi yardımcı olabilmektir. Bizler biliyoruz ki sizler elinizden geleni yapıyor büyük bir özveri ile çalışıyorsunuz. Göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

PERSONELDEN ÖNERİLERİ ALINDI

Sohbet toplantısında, personellerin istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Sıkıntılar, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, zorluklar gibi birçok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi.

MEMNUNİYETLE KARŞILANDI

Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan bu görüşmeden memnun kaldıklarını belirten personeller, kendilerine böyle bir ortam sağlamasından ve fikirlerinin bizzat Başhekim Güneş’e aktarılmasını memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?