PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakanlık 4924 Sözleşmeli Pozisyona Geçişleri Durdurdu

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü yayınladığı yazıyla 4924 sözleşmeli personel pozisyonuna geçişleri durdurdu.

Bakanlık 4924 Sözleşmeli Pozisyona Geçişleri Durdurdu

Fahrettin Koca'nın imzasıyla yayınlanan 81 İl Valiliğine gönderilen yazıda tabip ve uzman tabiplerin 4924 sayılı kanuna tabi boş sözleşmeli pozisyonlara geçiş işlemleri ikinci bir talimata kadar durdurulduğu belirtilerek 24 Haziran 2022 tarihi itibari ile ilana çıkılmaması istendi.

Daha önce ilana çıkılmış olan ve yerleştirme işlemleri devam edenlerle ilgili 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçişlerinin (atama, ayrılış ve başlayış iş ve işlemleri dahil olmak üzere) bitirilmesi istenen yazıda şu ifadelere yer verildi:

Yorumlar (4)
YATA-YATA AL MAAŞI 7 gün önce
SÖZLEŞMELİ YÖNETİCİLER ÇİFT MAAŞ ALIYOR. ALLAH BELANIZI VERSİN. BALLI KAYMAKLI MAAŞLAR. HARAM OLSUN. BAKANLIK UYUYOR. DÜNYADAN HABERLERİ YOK.
ADANA REZALET YÖNETİLİYOR. BAŞI BOŞLUK HER YERDE.
Medline 5 gün önce
Adananın parazitlerini herkes biliyor. Onursuz insanlar.
BALLI MAAŞ 5 gün önce
Ne güzel bir dünya..körler sağırlar birbirini ağırlar..vatandaşın canı çıkıyor üç kuruş maaşla geçinmek için.. bunlar çift maaş alıyor.. hala yetmiyor başka işler çeviriyorlar. Allah belalarını versin.. bakan bey el koysun bu işlere..ADANA rezil durumda Sayın bakanım.. sağlık sistemi çökmüş durumda
Sağlık personeli 5 gün önce
Adana İlsağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışanlar arasındaki Adam kayırmalarına alıştık. Ama ekonomik olarak biz bu kadar kötü durumda iken kendilerinden olanlara ek paralar ödemelerini kabullenemiyoruz..sayın bakanım lütfen bizi yalnız bırakmayın Adana da sağlık personeli çok yalnız çok mutsuz
16
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?