Bakan Koca Depremden Yıkılan Okul İçin Yardım Topladı!

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile beraber Elazığ AFAD İl Müdürlüğü'nde, sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle yapılan toplantı sırasında depremden zarar gören 24 derslikli okul için Güven Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci’yi telefonla aradı.

Sağlık Bakanı Koca da toplantıyla ilgili Twitter hesabından bir video paylaşarak, "Elazığlı hemşehrimiz, Güven Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nüket Küçükel Ezberci'ye teşekkür ediyoruz. Depremde hasar gören 24 derslikli bir okulumuzun yapımı için kendisinden söz aldık. Milli Eğitim Bakanımıza ve Elazığlılara hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Gece 03 Sularında yaptığı paylaşımda ise; "Her şeye rağmen tebessüm etmeye, umut etmeye, kardeşlik paydasında var olmaya çalışıyoruz. Yaralarımızı birbirimize sarılarak iyileştireceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 04:38

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER