Bakan Koca, Başkan Sekmen'i kabul etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i kabul etti. Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Sekmen, Bakan Koca tarafından kabul edildi.

Sağlık Bakanlığı 16.04.2019, 21:28
Bakan Koca, Başkan Sekmen'i kabul etti

ERZURUM (AA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i kabul etti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Sekmen, Bakan Koca tarafından kabul edildi.

TIKLAYIN

Koca, yapılan yatırımlarla ilgili Sekmen'den bilgi alarak yapılan hizmetler dolayısıyla tebrik etti.

Erzurum'un önemli bir şehir olduğunu vurgulayan Koca, "Erzurum’da yerel yönetim anlayışına yepyeni bir tarz kazandırdığını bildiğimiz ve bunu her platformda işittiğimiz Sayın Sekmen’i yürekten kutluyorum. Ayrıca ikinci dönem belediye başkanlığı için de 'hayırlı olsun' dedik. Çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum." dedi. 

Sekmen de, AK Parti hükümetlerince yürütülen 'Sağlıkta Reform' politikalarının, vatandaşın memnuniyet düzeyini çok yükseklere taşıdığını dile getirerek, "Bakanlığımızın Erzurum'a yönelik yatırımları, şehrimizi sağlık alanında da çekim merkezi haline getirdi. Erzurum, bugün bölgemizin adeta sağlık üssüne dönüşmüş durumda." ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?