Bakan Koca, Başkan Sekmen'i kabul etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i kabul etti. Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Sekmen, Bakan Koca tarafından kabul edildi.

Bakan Koca, Başkan Sekmen'i kabul etti

ERZURUM (AA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i kabul etti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Sekmen, Bakan Koca tarafından kabul edildi.

TIKLAYIN

Koca, yapılan yatırımlarla ilgili Sekmen'den bilgi alarak yapılan hizmetler dolayısıyla tebrik etti.

Erzurum'un önemli bir şehir olduğunu vurgulayan Koca, "Erzurum’da yerel yönetim anlayışına yepyeni bir tarz kazandırdığını bildiğimiz ve bunu her platformda işittiğimiz Sayın Sekmen’i yürekten kutluyorum. Ayrıca ikinci dönem belediye başkanlığı için de 'hayırlı olsun' dedik. Çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum." dedi. 

Sekmen de, AK Parti hükümetlerince yürütülen 'Sağlıkta Reform' politikalarının, vatandaşın memnuniyet düzeyini çok yükseklere taşıdığını dile getirerek, "Bakanlığımızın Erzurum'a yönelik yatırımları, şehrimizi sağlık alanında da çekim merkezi haline getirdi. Erzurum, bugün bölgemizin adeta sağlık üssüne dönüşmüş durumda." ifadelerini kullandı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER