Aydın Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir'e Müdür oldu

31 Ekim 2017'den beridir Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir İl Müdürlüğüne atandı. Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'ın yerine de Aydın Sağlık Müdürlüğüne henüz bir atama kararı alınmadı.

Aydın Sağlık Müdürü  Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir'e Müdür oldu

31 Ekim 2017'den beridir Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir İl Müdürlüğüne atandı.  Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'ın yerine de Aydın Sağlık Müdürlüğüne henüz bir atama kararı alınmadı.

Atama kararını değerlendiren İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz, "Bakan Yardımcımız aradı, böyle bir düşüncelerinin olduğunu söyledi. Ben de 'Görev nerede verilirse bizce uygundur' dedim. Hakkımızda hayırlısı. Aydın'daki görev süremiz yaklaşık 2 yılı aştı. Güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Eksiklerimiz mutlaka vardır ama iyi niyetle doğru olanı yapmaya gayret ettik. Allah utandırmaz inşallah" dedi.

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Burak Öztop'un İzmir İl Sağlık Müdürlüğüne atanmasının ardından Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görevini sürdürmekte olan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Balıkesir'e ataması yapılan Yavuzyılmaz'ın yerine Aydın İl Sağlık Müdürlüğü görevine henüz bir atama yapılmadı. 

DR. FEVZİ YAVUZYILMAZ KİMDİR?

1973 yılında Vakfıkebir de doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Vakfıkebir de tamamlamıştır. 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Rize ve Ankara da çalıştıktan sonra 2004 yılında Trabzon SSK Hastanesi Acil Servisinde görev yapmıştır.

Burada görev yaptığı dönemde; hastane çalışmalarının yanında birçok spor organizsayonunda  görev almıştır. Trabzon SSK voleybol takımında voleybol Şube Sorumlusu ve İdmanocağı Spor Kulübünde yönetici olarak görev yapmıştır. Trabzon İlinde yapılan birçok spor organizasyonunda yönetici olarak görev yapmış olup,  Okul Sporları Federasyonu sağlık kurulu üyesi ve dünya şampiyonu olan Erdoğdu Lisesinin Guatemala da kafile doktorluğunu yapmıştır.

2009 yılında Düzköy ilçesi Çal Beldesinde Aile Hekimliği yapmıştır. 2010 yılında Düzköy İlçe Hastanesine Kurucu Başhekim olmuştur. 2012 yılında Akçaabat İlçe Sağlık Müdürlüğünde Kurucu Müdür olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Ortahisar İlçesi İlçe Sağlık Müdürlüğünde Kurucu Müdür olarak görev yapmıştır.

2016 yılında Aydın İli Halk Sağlığı Müdürü olarak görev yapmıştır. 30 Haziran 2017 tarihi itibari ile Gümüşhane İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. 31 Ekim 2017 tarihi itibari ile Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görevine başlamış olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 00:22

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER