Ankara İl Sağlığa Meclis Hastanesi Müdürü Başkan Olarak Atandı

TBMM Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak 2017 yılından beridir görev yapan Zübeyir DEDEOĞLU, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı olarak atandı. İl Sağlık Müdürünün Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM'ün olmasının ardından uzun zamandır beklenen alt kadrolardaki değişimler yaşanmaya başladı. Buna göre Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcılıklarına yeni atamalar yapıldı.

Ankara İl Sağlığa Meclis Hastanesi Müdürü Başkan Olarak Atandı

TBMM Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak 2017 yılından beridir görev yapan Zübeyir DEDEOĞLU, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı olarak atandı. İl Sağlık Müdürünün Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM olmasının ardından uzun zamandır beklenen alt kadrolardaki değişimler yaşanmaya başladı. Buna göre Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcılıklarına yeni atamalar yapıldı.

TIKLAYIN

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı olan Zübeyir DEDEOĞLU, Çevre Mühendisi (Msc), İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve hali hazırda Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Doktora Öğrencisidir. DEDEOĞLU, uzun zamandır TBMM Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapıyordu.

SaglikPersoneliHaber.Net ailesi olarak,

Zübeyir DEDEOĞLU'nu tebrik eder, 

Kendisine başarılar dileriz

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 16:29

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER