Alkollü Yakalanan Başhekim Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi hakkında yerel basında çıkan alkollü vaziyette direksiyon başında yakalandığı haberlerinin ardından Aydın Valiliği tarafından görevden uzaklaştırılmasının ardından Başhekim hakkında da soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Alkollü Yakalanan Başhekim Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Geçtiğimiz günlerde Nazilli ilçesinde uygulama yapan polis ekiplerince alkollü vaziyette araç kullanırken yakalanarak ehliyetine el konulan Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Dr. F.G. hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma başlatılan Başhekim F.G.'nin istifa dilekçesi vermesinin ardından Aydın kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimliğine Doç. Dr. Duygu Eren Dağlar getirildi.

TIKLAYIN

Aydın Doğum Hastanesine Yeni Başhekim Atandı haberimiz için tıklayınız.

Aydın'da son bir ay içerisinde biri uyuşturucu ticareti yaptığı diğeri de alkollü vaziyette araç kullanıp olay çıkardığı gerekçesiyle iki hekim hakkında soruşturma başlatıldı.

Alkollü Yakalanan Başhekimin Yerine Yeni Atama! haberimiz için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 14:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER