9 İlin Sağlık Yöneticileriyle Sağlıkta Tasarruf Toplantısı Yapıldı!

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından Gaziantep’te 5.si düzenlenen ve Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye ve Adana illerinden sağlık yöneticilerinin katılımıyla Tasarruf Toplantısı yapıldı.

9 İlin Sağlık Yöneticileriyle Sağlıkta Tasarruf Toplantısı Yapıldı!

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Selim Bener’in Bakanlık olarak katıldığı toplantıda, bölgesel anlamda gerçekleştirilen toplantının beşincisinin Gaziantep’te düzenlendiğini bildirdi. 

Konuşmasında sağlık alanında tasarrufun önemini vurgulayan Bener, söz konusu eğitimler ile sahada konuya ilişkin farkındalık oluşturmak için TGAP birimlerince yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, problemlerin, çözüm önerilerinin ve iyi uygulama örneklerinin paylaşılması ile bu doğrultuda yeni yol haritalarının oluşturulmasının planlandığını ifade etti.

TIKLAYIN

İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı ise toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak katılımları için herkese teşekkür etti.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde düzenlenen ve 2 gün sürecek toplantıya Gaziantep Milletvekilleri Müslüm Yüksel, Muhittin Taşdoğan, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye ve Adana illerinden konuyla ilgili sağlık yönetici ve personelleri katıldı.

Toplantı öncesinde hastaneye ismi verilen merhum Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in ölüm yıl dönümü olması münasebetiyle Kur’an Tilaveti okunarak merhum milletvekili Yüksel anıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 20:46

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 9 ay Önce

Tasarrufu. Okurken gülüyoruz. Mersinde tüyü bitmemiş yetim hakkını koruyanlar ya uzaklaştırıldı yada mobing maruz bırakılıyor. Harcamaları gelin kontrol edin. Neler çıkacak. Doğrudan temin adında ne harcamalar yapılmış

SIRADAKİ HABER