2019 YDUS Başvuruları Süre Uzatımı Hakkında Önemli Duyuru!

Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında seyahat kısıtlamaları, kargo hizmetlerinde yaşanan aksaklıklar, tabiplerin sağlık tesislerindeki çalışma planlamaları ve izinlerindeki kısıtlamalar sebebiyle 2019 YDUS başvuru süresi 10 Nisan 2020 Cuma günü saat 18.00’a kadar uzatıldı.

2019 YDUS Başvuruları Süre Uzatımı Hakkında Önemli Duyuru!

TIKLAYIN

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada;

Sağlık Bakanlığına bağlı eğitim ve araştırma hastaneleri ile Sağlık Bakanlığı adına üniversitelerin tıp fakültelerine yan dal uzmanlık eğitimi yapmak üzere, ÖSYM tarafından yerleştirme işlemi yapılan adayların başvuru işlemleri belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde 24 Mart-06 Nisan 2020 tarihleri arasında 10 (on) iş günü yapılacağı bildirilmişti.

 Bilindiği üzere, ülkemizde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında seyahat kısıtlamaları, kargo hizmetlerinde yaşanan aksaklıklar, tabiplerin sağlık tesislerindeki çalışma planlamaları ve izinlerindeki kısıtlamalar sebebiyle 2019 YDUS başvuru süresi 10 Nisan 2020 Cuma günü saat 18.00’a kadar uzatılmıştır.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER