2019 Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası İlanı

Sağlık Bakanlığı Tarafından 2019 Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası İlanı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitesinden yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılacak olan Kura ile ilgili, 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 04.10.2019 tarihi Cuma günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir denildi.

2019 Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası İlanı

Başvuruları, Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olan Kura’da en fazla en fazla on (10) tercih yapılabilecektir denilen ilanda, PBS üzerinden başvurularını kesinleştirenlerin başvuru formunun çıktısını imzaladıktan sonra, T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya /ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile göndermeleri ya da elden teslim etmeleri duyuruldu.

30 EYLÜL TARİHİNE KADAR İPTAL EDEBİLİRSİNİZ

TIKLAYIN

Kuraya başvuran personelden başvurularını iptal ettirmek isteyenlerin 16.09.2019 Pazartesi - 30.09.2019 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar PBS üzerinden kura iptal başvurusunda bulunmaları gerekirken, Kura başvurusunu iptal ettirenler bu kuraya yeniden başvuruda bulunmayı talep edemeyecekleri belirtilirken, yerleştirme sonuçları aynı gün Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (https://yhgm.saglik.gov.tr/) ilan edileceği aktarıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 00:31

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER