İzmir’de 499 Sağlık Çalışanında Covid-19 Pozitif Çıktı!

İzmir Tabip Odası, koronavirüs testi pozitif çıkan sağlık çalışanlarının sayısını açıkladı. Açıklamaya göre, İzmir'de 499 sağlıkçının koronavirüs testi pozitif çıktı.

İzmir’de 499 Sağlık Çalışanında Covid-19 Pozitif Çıktı!

Türkiye’de en çok vaka görülen 2. il olan İzmir’de koronavirüsle mücadele devam ediyor. İzmir Tabip Odası, koronavirüsle ön safhalarda savaşan ve virüsün enfekte olduğu sağlık çalışanlarının sayısını açıkladı. Açıklamaya göre, İzmir’de 499 sağlık çalışanının koronavirüs testi pozitif çıktı.

TIKLAYIN

Tabip Odası tarafından yapılan açıklamada, toplamda 499 sağlık çalışanının virüse yakalandığı kaydedildi. Tabip Odası tarafından yapılan açıklamada bugüne kadar; 153 hekim, 2 diş hekimi, hemşire-ebe- sağlık memuru alanında 160 kişi, 17 tıbbi sekreter, 90 personel, 27 teknisyen, 30 memur, 6 eczacı, 2 psikolog, 5 güvenlik görevlisi, 1 şoför, 4 veteriner hekim ve 2 mühendisin koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER