Personel Sağlık Twitter sosyal medya platformunda 3 yıldır yer almaktadır. Piyasadaki acımasız rekabet sonrasında 21 bin takipçili hesap spam saldırılar sonucu Twitter algoritmaları tarafından askıya alınmıştır.

Yapılan haksız spam şikayetler sonucunda askıya alınan hesabın yeniden açılma süreci devam etmektedir. Bu aşamada personel sağlık yönetimi, ziyaretçi mağduriyetinin önüne geçmek için 24 saat geçmeden yeni hesap açarak bu platformda 3 ay önce yeniden yer almıştır.

Personel Sağlık Twitter Adresi Ne?

Personel sağlık twitter adresi bir önceki adresine benzer bir kullanıcı adıyla yayındadır. saglikperrsonel kullanıcı adı personel sağlık Twitter adresinin adıdır. Personel Sağlık Twitter gelişmiş arama bölümüne gerek duyulmadan bu adres yardımıyla kolaylıkla platform üzerinde bulunabilmektedir.

Bu aramanın nasıl yapılabileceğini aşağıda maddeler halinde ve resimli anlatımla bilginize sunuyoruz.

  • 1- Adım: Twitter Ana sayfada bulunan arama bölümüne tıklıyorsunuz.
  • 2- Adım: Arama bölümüne @saglikperrsonel kullanıcı adımızı yazıyorsunuz.
  • 3- Adım: Arama sonucunda karşınıza gelen profilimize tıklıyorsunuz
  • 4- Adım: Profilimizde bulunan takip et butonuna tıklayarak takipçimiz oluyorsunuz.

Yukarıda maddeler halinde anlattığımız yöntemle personel sağlık profilini bularak takipçimiz olduktan sonra, artık gündeme dair önemli başlıklara çok daha kolay ulaşılabilmektedir. Twitter üzerinden paylaştığımız önemli haberlere takipçiler ÜCRETSİZ ve zahmetsizce ulaşmaktadır. Diğer taraftan önemli gördükleri haberler paylaşımlarının altına yazılan yorumlardan diğer sağlık personellerine sorular sorulabildiği gibi bilgi paylaşımı da yapılabilmektedir. Ayrıca yine önemli bulunan haber, görsel yada videolar takipçiler tarafından RT edilerek yada beğenilerek kendi takipçilerinin bilgisine de sunulabilmektedir.

Personel Sağlık Twitter hesabını kullanan Takipçi aynı zamanda bu platform üzerinden diğer haber kanallarına da ulaşabilmektedir. Örneğin, Profil biyo bölümünde yer alan TeleGram yada WhatsApp bağlantısına tıklayarak bu platformlarda bulunan hesaplarımıza kolaylıkla erişilebilmektedir. Bağlantılar sayesinde takipçi zahmetsizce birden fazla sosyal medya kanalımıza erişebilmekte, zaman açısından tasarruf sağlamaktadır.