Sağlık Bakanlığı Fizyoterapist Alımı Kaç Kişi Olacak?

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı için alım yapacağı branşları açıklama devam ediyoruz. Resmi açıklama henüz gelmeden, kaynaklarımız aracılığıyla edindiğimiz bilgilere göre, bakanlığın fizyoterapist alımı sayısı haber detayımızda yer alıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra şimdide edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam ediyoruz. İşte detaylar..

Sağlık Bakanlığı Fizyoterapist Alımı Kaç Kişi Olacak?

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı için alım yapacağı branşları açıklama devam ediyoruz. Resmi açıklama henüz gelmeden, kaynaklarımız aracılığıyla edindiğimiz bilgilere göre, bakanlığın fizyoterapist alımı sayısı haber detayımızda yer alıyor.  Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin  personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra şimdide edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam ediyoruz. İşte detaylar..

Sitemizi;

İnstagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Twitter üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

İLK ATAMALARDA EN AZ LİSE MEZUNU 1000 EBE ATANACAK!

Sağlık Bakanlığının Haziran 2019'da yapacağı ilk atamalarda, merkezi atama yöntemiyle en az lise mezunu 1000 Ebe kadrosunda personelinde alımı gerçekleştirilecek. Merkezi atama ile yapılacak olan bu alımlarda, KPSS puan üstünlüğüne göre mülaka ile yapılacağını tekrar belirtmek istiyoruz.

FİZYOTERAPİST ALIMI KAÇ KİŞİ OLACAK?

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde alıma çıkacağı fizyoterapist sayısı hakkında bir çok yerde farklı rakamlar yer alsada, mülakatın getirildiği ve kaldırıldığı gibi hayati konularda nokta atışı haberler yapan Haber Merkezimiz, fizyoterapist alımı sayısında da doğru ve gerçek rakamı açıklıyor. Buna göre Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde 400 Fizyoterapist alımına çıkacak. Gün içerisinde diğer kadroların alım sayılarını da haber merkezimize geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Sağlık Bakanlığı haziran 2019 dönemi içim 12 bin kişilik personel alımında 800 kişinin paramedik olarak alınacağı yönünde bilgi haber merkezimize gelmiş durumda. 

Not: Yoğunluk nedeniyle sosyal medya ve whatsapp iletişim alanlarımıza alan gelen hiç soruya cevap verilememektedir. Lütfen aşağıdaki yorum alanından sorularınızı sorunuz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan (Instagram, twitter, Facebook vb. ) tüm alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 21:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 1 yıl Önce

Teknikerler hakkında bilginiz var mı

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

lütfen sosyal çalışmacı sayısını da paylaşır mısınız?

Fizyo
Fizyo - 1 yıl Önce

Bu 12 icinde olan sayı dimi

Şule
Şule - 1 yıl Önce

Psikolog sayısını da paylaşır mısınız?

Psk01
Psk01 - 1 yıl Önce

Ilk alim icin psikolog kadrolarini yayinlayin lutfen

Nurbanu nurbanu
Nurbanu nurbanu - 1 yıl Önce

Resmi açıklama değil bunlar inanmayınız. Kim ki bunlar!!!

Beyaz önlük
Beyaz önlük - 1 yıl Önce

Odyolog sayısı hakkında bilgi var mı? Kimse bir şey demedi hiç ...

Kübra
Kübra - 1 yıl Önce

Hepsini aynı anda neden paylaşıyorsunuz? Merakla bekliyoruz


SIRADAKİ HABER