Sağlık Bakanlığı Eczane Teknikeri Alımı Kaç Kişi Olacak?

Sağlık Bakanlığı 2019 yılı sağlık personeli alımı için yapacağı branşların alım sayılarını açıklamaya devam ediyoruz. Resmi açıklama henüz gelmeden, kaynaklarımız aracılığıyla edindiğimiz bilgilere göre, bakanlığın eczane teknikeri alımı sayısı haber detayımız da yer alıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam ediyoruz. İşte detaylar..

Personel Alımı 02.07.2019, 17:30 02.07.2019, 20:08
Sağlık Bakanlığı Eczane Teknikeri Alımı Kaç Kişi Olacak?
© saglikpersonelihaber.net

Sağlık Bakanlığı 2019 yılı sağlık personeli alımı için yapacağı branşların alım sayılarını açıklamaya devam ediyoruz. Resmi açıklama henüz gelmeden, kaynaklarımız aracılığıyla edindiğimiz bilgilere göre, bakanlığın eczane teknikeri alımı sayısı haber detayımız da yer alıyor.  Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin  personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam ediyoruz. İşte detaylar..

Sitemizi;

İnstagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Twitter üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

ECZANE TEKNİKERİ ALIMI KAÇ KİŞİ OLACAK?

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde alıma çıkacağı eczane teknikeri sayısı hakkında bir çok yerde farklı rakamlar yer alsada, mülakatın getirildiği ve kaldırıldığı gibi çok önemli konularda nokta atışı haberler yapan Haber Merkezimiz, eczane teknikeri alımı sayısında da doğru ve gerçek rakamı açıklıyor. Buna göre Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde 93 Eczane Teknikeri alımına çıkacak. Sayıları öğrendikçe diğer kadroların alım sayılarını da paylaşmaya devam edeceğiz. Sağlık Bakanlığı 2019 yılı için 12 bin kişilik personel alımında 93 kişilik eczane teknikerini alacağını yeniden belirtmek istiyoruz.

Not: Yoğunluk nedeniyle sosyal medya ve whatsapp iletişim alanlarımıza alan gelen hiç soruya cevap verilememektedir. Lütfen aşağıdaki yorum alanından sorularınızı sorunuz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan (Instagram, twitter, Facebook vb. ) tüm alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
Aydın karaoba 2 yıl önce
Kaç ağız ve diş sağlığı bölümünden alanacağınıda öğrene bilirmisiniz
Ali 2 yıl önce
Ameliyathane hizmetlerinin de sayısını sizden bekliyoruz
Ahmed Keskinata 2 yıl önce
Bunları bu kadar net biliyorsanız kılavuzun açıklanma tarihi neden bilinmiyor merak etmekteyim bu konuyla alakalı son bilgileri paylaşmanız bizim için daha yararlı olacaktır
Mehmett solmaz 2 yıl önce
Ilk alim için değil mi bu
Dnmfn 2 yıl önce
Odyometriyide öğrenin lütfen
Mert Yılmaz 2 yıl önce
Odyometri teknikeri sayısını öğrenebilir misiniz rica etsem ?
Selin yolcu 2 yıl önce
Bi celiski var bu 12 binlik icin mi 2019 yili icin mi
Ali desidero 2 yıl önce
Anestezi teknisyeni kaç tane olacak öğrenebilirmisiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?