Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bugün yayımlanan Resmi Gazete’de ki ilanıyla 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi 4/B sözleşmeli personel statüsünde istihdam etmek üzere 35 sözleşmeli sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.

Personel Alımı 01.10.2019, 10:20 01.10.2019, 13:17
Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğünden ilan edilen alım bilgilerine göre:

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

ARANAN NİTELİKLER

01 - Hemşire: 15 Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

02 - Sağlık Teknikeri :3 Diyaliz bölümü önlisans Programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

03 - Sağlık Teknikeri 2 Tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

04 - Psikolog: 5 Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

TIKLAYIN

05 - Diyetisyen: 4 Yükseköğretim kurumlarının beslenme ve diyetetik bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

06 - Biyolog: 3 Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

07 - Fizyoterapist: 3 Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

Başvuru için, gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin http://www.erbakan.edu.tr/ duyurular adresinde mevcuttur.

Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Yorumlar (2)
Mezun 1 yıl önce
Hocam soruşturmalar tekrar ne zaman açıklanır acaba
Düşmeyenler Klubü 1 yıl önce
Güler Hanım, lütfen bir açıklama yapın 2019/4 atamasında bugün veya yarın düşmeler olacak mı?
Lütfen ablacığım bizi kırma bir müjde ver bize
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?