Lise Mezunu Tıbbi Sekreter Alımı Kaç Kişi Olacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından 12 bin kişilik alımın kılavuzunun beklenildiği bugünlerde, Bakanlık kaynaklarımızdan edindiğimiz branş bazlı alım sayılarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, Lise düzeyinde tıbbi sekreter personel alımı için Bakanlığın planladığı alım sayısı da bugün itibariyle haber merkezimize ulaşmış durumda. Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. İşte detaylar..

saglikpersonelihaber.net
Lise Mezunu Tıbbi Sekreter Alımı Kaç Kişi Olacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından 12 bin kişilik alımın kılavuzunun beklenildiği bugünlerde, Bakanlık kaynaklarımızdan edindiğimiz branş bazlı alım sayılarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, Lise düzeyinde tıbbi sekreter personel alımı için Bakanlığın planladığı alım sayısı da bugün itibariyle haber merkezimize ulaşmış durumda.
Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin  personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. İşte detaylar..

Sitemizi;

İnstagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Twitter üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

LİSE TIBBİ SEKRETER ALIMI KAÇ KİŞİ OLACAK?

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde alıma çıkacağı Tıbbi Sekreter sayısı hakkında oldukça çok soru sosyal medya hesaplarımıza geldi. Atama bekleyen adayların, mülakatın getirildiği ve kaldırıldığı gibi çok önemli konularda nokta atışı haberler yapan sitemize olan güvenlerinin de farkında olarak, kaynaklarımızdan edinebildiğimiz kadarıyla öğrendiğimiz bilgileri an be an yayınlamaya devam ediyoruz. Buna göre Sağlık Bakanlığı; 2019 yılı içinde 65 kişilik Tıbbi Sekreter alımını öğrenim durumu LİSE düzeyi olan adaylardan yapacak. Diğer öğrenim düzeyleri üzerinden yapılacak alım sayılarını öğrendiğimizde paylaşmaya devam edeceğiz. Sağlık Bakanlığı 2019 yılı için 12 bin kişilik personel alımında Lise Tıbbi Sekreter alım sayısı olarak 65 kişilik personel alımı yapacağını yeniden belirtmek istiyoruz.

Not: Yoğunluk nedeniyle sosyal medya ve whatsapp iletişim alanlarımıza alan gelen hiç soruya cevap verilememektedir. Lütfen aşağıdaki yorum alanından sorularınızı sorunuz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan (Instagram, twitter, Facebook vb. ) tüm alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 18:13

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut
Mesut - 7 ay Önce

Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederiz ancak Önlisans Tıbbi sekreter alımını ögrenip paylasmanizi istiyoruz lütfen

Ahmed Keskinata
Ahmed Keskinata - 7 ay Önce

Harikadınız umarım bu bilgiler doğrudur ama bunları bilmek hiçbir işimize yaramıyor bizlere kılavuz tarihi lazım elinizde olan son bilgileri paylaşın kılavuz hakkındaki gerçekten çok memnun oluruz

berrin demir
berrin demir - 7 ay Önce

Agız ve dis sagligi lutfennnnn

Serkan
Serkan - 7 ay Önce

Ameliyathaneyi de bekliyoruz

Neslihan
Neslihan - 7 ay Önce

Tıbbı laboratuvar teknikeri kaç kişi alınacak

Aysu
Aysu - 7 ay Önce

Lise laboratuvarida paylasin lutfen

Diş Protez
Diş Protez - 7 ay Önce

Diş protez teknikeri önlisans sayısına da ulaşabilir misiniz? Ayrıca kılavuz tarihi hakkında gelişme var mı?

Mehmet bilgiç
Mehmet bilgiç - 7 ay Önce

bir laboratuvar kaldı sanırım


SIRADAKİ HABER