İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz Hemşire, Fizyoterapist, Radyoloji Teknikeri Alımı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman, İŞKUR sayfasında sınıf annesi, anaokulu öğretmeni, rehber öğretmen, büro personeli, fizyoterapist, hemşire, işyeri hekimi, Odyometrist, radyoloji teknikeri, otopark görevlisi, vasıfsız işçi, B sınıfı ve A sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı olmak üzere toplamda KPSS şartsız 56 personel alımı yapağını duyurdu. Alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzelman A.Ş’de daimi olarak istihdam edilecek olup, başvurular 19-20 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. İzelman Personel alımı başvuru şartları ve diğer detaylar haber içeriğinde verilmiştir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz Hemşire, Fizyoterapist, Radyoloji Teknikeri Alımı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan İzelman Genel Hizmetler Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS’siz olarak 16 sınıf annesi, 7 anaokulu öğretmeni, 1 rehber öğretmen, 4 büro personeli, 1 fizyoterapist, 2 hemşire, 6 işyeri hekimi, 1 Odyometrist, 1 radyoloji teknikeri, 11 otopark görevlisi, 2 vasıfsız işçi, 3 B sınıfı ve 1 A sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı olmak üzere toplamda 56 personel alımı yapacak!

İzelman personel alımı başvuruları 19 Aralık’ta başlayacak olup, 20 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların, belirtilen tarih aralığında 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmişlerini personel@izelman.com.tr adresine mail olarak atmaları gerekmektedir.

Kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartları ve diğer detaylar;

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 16:19

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER