Fahrettin Koca'dan Son Dakika Personel Alımı Açıklaması - Video Haber

"Bununla ilgili çalışma yapıldığını söylemiştim." diyen Fahrettin Koca, " Önümüzdeki haftalar bununla ilgili sayılar ve hangi alanlarda alım yapılacağı netleşmiş olacak." dedi.

SAĞLIK PERSONELİ ALIMLARI

TIKLAYIN

Bununla ilgili çalışma yapıldığını söylemiştim. Önümüzdeki haftalar bununla ilgili sayılar ve hangi alanlarda alım yapılacağı netleşmiş olacak. Bunun çok uzun süreceğini düşünmüyorum, özellikle bu yılın içerisinde yeni açılan hastanelerimizle ilgili olduğunu söylemek istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 10:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hesap
Hesap - 3 hafta Önce

Bazılarının tek derdi var ve belli kesimin elemanları ! her konudan vurmaya ve laf giydirmeye bayılıyorlar.

Dt
Dt - 3 hafta Önce

Bence de çok personel alın nasılsa dünyada daha ucuzunu bulamazsınız sağlıkçıların yanında çalışan hiç bir eğitimi ve hiç bir vasfı olmayan istenilen her işte bu benim görev tanımımda yok demekten başka bir işe yaramayan işçiler Nil’e daha çok maaş alıyor

EDEP YAHU
EDEP YAHU @Dt - 3 hafta Önce

Bakan personel alacağız diyor yani işsizler iş sahibi olacak çalışanlara yeni yardımcılar eklenecek iş yükünüz azalacak diyor ama maalesef gözleri körelmiş kalpleri katılaşmış konuyu hep başka yere çekiyor.

DT DR
DT DR @Dt - 3 hafta Önce

Sen şimdi dünya kadar para alıp birde sağlıkçılar gibi ağlıyor musun ? Hekim olmuşsun ama adam olamışsın. En ucuz en düşük maaş diyerek kimseyi inandıramazsınız. Beğenmiyorsanız muanehane açın ayrılın daha çok maaşlar paracıklar et dönerler kazanın.

Hatice Becet
Hatice Becet - 3 hafta Önce

Sayın bakanım sağlık personeline istifa sonrası dönüş kurası da açılabilir mi

SIRADAKİ HABER