Fahrettin KOCA, Sağlık Personeli Alımı Açıklaması - Video Haber

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Cnn Türk Hafta Sonu programında sağlık personeli alımına dair açıklamalarda bulundu. Özellikle 2019 sağlık personeli alımı konusunda önemli açıklamalarda bulunan Bakan Koca, 12 bin personel alımının önümüzdeki ay içerisinde ÖSYM tarafından kılavuz yayınlanarak yapılmasını öngördüğünü dile getirdiği açıklamasının tamamı haberimizde..

Fahrettin KOCA, Sağlık Personeli Alımı Açıklaması - Video Haber

Hakan Çelik'in CNN Türk'de yayınlanan hafta sonu programında, 29689 kişilik personel alımı olacağını açıklayan Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA, 6829 Hemşire, 1000 Ebe, 3 Bin Sağlık Memuru olmak üzere tüm branşlarda 12 bin sağlık personeli alımıda Ağustos ayında yapılacak. Tüm hazırlıkları tamamladıklarını açıklayan Koca, ÖSYM takviminin ancak bir ay sonrasına müsait olduğu için Ağustos ayında alımın yapılacağını vurguladı. 

TIKLAYIN

Konuyla ilgili bir ay önce yaptığımız haberde olduğu gibi ÖSYM'nin Ağustos 2019 dönemi için Sağlık Bakanlığına gün verdiğini belirtmiş, Sağlık Bakanlığının 1-7 temmuz için bastırdığını ziyaretçilerimize duyurmuştur. İlgili haberi okumak için tıklayınız..

İŞTE O AÇIKLAMALAR;

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 19:48

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayin bakanim sozlerini unutuyor
Sayin bakanim sozlerini unutuyor - 8 ay Önce

Siz soylemistiniz doner sermaye yonetmeligi cikacak. Haksizlik sona erecek diyeli 6 ay oldu. Bakanim sozunuzu unutmayin. Malum bu topragin altida var. Saglik calisani cok zor durumda. Cokerse saglik hepimiz/hepiniz altinda kaliriz mazAllah. Saygilarimla.

SIRADAKİ HABER