Düzce Üniversitesi lise mezunu hemşire alımı yapacak!

Düzce Üniversitesi bugün Resmi Gazete’de yeni bir sağlık personeli alım ilanı yayımladı. İlana göre Düzce Üniversitesi, Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu hemşire alımı yapacak. Hemşire alımı başvuruları 26 Temmuz 2021 (Bugün) başladı ve 09.08.2021 tarihinde sona erecektir. Personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda şu bilgilere yer verildi;

Personel Alımı 26.07.2021, 11:36 26.07.2021, 11:40 Güler Sağlam
Düzce Üniversitesi lise mezunu hemşire alımı yapacak!

SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere; aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 6 (altı) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

-Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezun olmak. Belgelendirmek şartıyla en az 4 yıl yeni doğan yoğun bakım hemşireliği konusunda deneyim sahibi 1 personel,

– Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla en az 4 yıl kardiyo vasküler cerrahi servis ve yoğun bakım, aort, carotis, safen, varis, kapak ve periferik damar cerrahisi konusunda deneyim sahibi 2 personel,

– Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla Üniversitelerin ilgili birimlerinden Yoğun Bakım ve Covid 19 hastalarında yüksek akımlı nazal oksijen hemşirelik uygulamaları konusunda eğitim almış 2 personel ve

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

– Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla Sağlık Bakanlığı perfüzyonist yetki belgesine sahip 1 personel olmak üzere toplam 6 sağlık personeli alımı yapılacaktır.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” adresinden açıklanacaktır. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada hak kazanacaktır.

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sonuçların www.duzce.edu.tr adresinde yer alan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmında açıklandığı günden itibaren 7 (yedi) gün içinde dilekçe ile göreve başlayıp başlamayacaklarını Personel Daire Başkanlığına bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçeleri süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
CovidAcil 5 ay önce
Liseden yeni mezun ergenlerin hemsirelige alinmasi uygun degildir! Pedagoji bunu reddeder.
Murty 5 ay önce
Valla 15 yıllık sağlık memurluğu hayatımda çok hemşire tanıdım.lisans olsun lise olsun lisans eğitiminde biliyorum lise egitiminide biliyorum.pedagiji reddedermis.daha 2 kelimeyi bir araya getiremeyen lisans mezunu hemşire çok tanıdım.
selçuk hüseyin 5 ay önce
dr dışı sağlıkçıya yine hiçbirşey yok, bunlar sağlıkçıları hiçç anlamamışlar.

*sabitlerin artarak sigortaya yansıtılması nerde? * 3600 her unvana yıl gözetilmeden verilmesi nerde? *Yıpranmanın her ürvana 4/1 şeklinde verilmesi nerde? *Özlük hakların iyleştirilmesi nerde?
Murty 5 ay önce
İsimleride yazsaydıniz bari
ibo 5 ay önce
direk adrese teslim bir alım bu 6 kişinin ismi ne acaba yazaydınız aranan niteliklere olsun bitsin
6
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?