Bozok Üniversitesi KPSS ile 25 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü, resmi gazete’de yapılan duyuru ile sözleşmeli sağlık personeli memur alımı yapacağını açıkladı. Alımı yapılacak sağlık personellerinin 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmaları istenirken, diğer alım şartları haberimizde yer alıyor.

Personel Alımı 25.11.2019, 13:31 25.11.2019, 20:25 Güler Sağlam
Bozok Üniversitesi KPSS ile 25 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Yozgat Bozok Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli sağlık personeli memur alım ilanı yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı’nda (DPB) yayımlanan ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunu 25 kamu personeli alımı yapılacak. Memur alımında Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli memur alımı ilan detaylarını sizler için inceledik.

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRE MEMUR ALIMI

Yozgat Bozok Üniversitesi Hemşirelik bölümü lisans mezunu 10 hemşire alımı yapacak. Ortaöğretim mezunu 8 Hemşirelik bölümü lise mezunu hemşire alımı yapılacak.

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ MEMUR ALIMI

Ebelik bölümü lisans mezunu adaylar için 2 kontenjan bulunuyor. 1 odyometri mezunu sağlık personeli alınacak. Odyometri bölümü önlisans mezunu olup, uyku teknisyenliği sertifikasına sahip olmak. 1 Odyoloji bölümü lisans mezunu olup, belgelendirmek şartıyla yükseköğretim kurumlarında en az 2 yıl çalışmış olan personel alımı yapılacak.

SAĞLIK PERSONELİ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 10 (on) iş günü içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

TIKLAYIN

İSTENİLEN BELGELER

1- Öğrenim Belgesi fotokopisi,

2- KPSS Sonuç Belgesi

3- Bir adet vesikalık fotoğraf. (son altı ay içinde çekilmiş),

4- Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir.

5- Başvurulan unvanda çalışma şartı (tecrübe) istenmiş ise; SGK Hizmet Döküm Belgesi ve alanında çalıştığına dair çalışma belgesi.

Çalışma belgesinde işyeri SGK sicil numarası ile o işyerinde yaptığı iş açıkça yazılı olmak zorundadır. Çalışma belgesini veren işyeri ile sigorta primini yatıran işyerinin aynı olması gerekmektedir.

6- Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır.

Yorumlar (0)
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?